OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

Klubové tréninky - Masters

V pátek 10. května odpadá pravidelný trénink.


 • Masters 7. turnaj

  Na tomto turnaji se dařilo Martinu Pelikánovi, který se o první místo popral s Radimem Ondrou a posunul se opět blíže třetí příčce průběžného pořadí. Ve vedení tak stále s velkým náskokem zůstává David Pelikán, nahoru postupuje i Adélka Poštulková.

  7.12.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Masters 6. turnaj

  Na 6. turnaj přišlo 9 hráčů a s velkým style jej vyhrál Jan Poštulka, který v prvním utkání remizoval s Dominikem a pak již jen vyhrával. Druhou příčku víceméně šťastně vybojoval Martin Pelikán. Následovali pak tří bodový hráči kteří se seřadili následovně: 3. místo David, před Dominikem a Honzou Černým. Boj o přední příčky se tak hodně zdramatizoval.

  24.11.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Masters 5. turnaj

  K 5. turnaji se sešlo 8 hráčů a byl to dramatický souboj o první tři místa. Nakonec se na těchto místech seřadili hráči se stejným počtem bodů. O prvenství nakonec rozhodoval až 4 pomocný koeficient a to Median Bucholz. Tím š´tastnějším byl David před velkým překvapením turnaje Honzou malíkem. třetí příčku obsadil Radim.

  9.11.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Masters 4. turnaj

  Ke 4. turnaji se sešlo 8 hráčů a dominovali dva favorité a to David a Radim. oba shodně 4x zvítězili. O vítězi rozhodl jediný pomocný bod Bucholze. Půl bodu za nimi skončil na 3. místě Jan Poštulka, který bojuje o celkovou třetí příčku s Martinem Pelikánem.

  26.10.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Masters 3. turnaj

  Třetí turnaj a třetí jeho vítěz. Vypadá to na napínavý souboj o vítěze tohoto ročníku. Tentokrát se dařilo Martin Pelikánovi, který zvítězil ve všech utkáních. Důležité body získal Honza Černý za 3. místo.

  12.10.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Masters 2. turnaj

  V pátek 23. září jsme odehráli druhý turnaj Maters. Již se do Masters zapojil i vicemistr Martin Pelikán a získal body za 4. místo. Vyhrál Radim před Davidem a Dominikem, který zopakovl 3. místo z minulého turnaje.

  28.9.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Masters 1. turnaj

  Prvním turnajem jsme zahájili další ročník klubové soutěže Masters. Trochu se letos změnil systém bodování jednotlivých turnajů a poprve se zavedl max. počet započítávaných turnajů, který byl stanoven na 13.

  16.9.2018 | Rubrika: Masters | Komentářů: 0

 • Memoriál L. Kvapila 2018

  Náš klub vyhlašuje tento rok opět  Memoriál Lukáše Kvapila. Tento turnaj je vzpomínkou na našeho bývalého spoluhráče a kamaráda, který i přesto, že nepatřil k těm nejlepším, miloval šprtec.

  Počet přihlášených: 14 hráčů

  21.7.2018 | Rubrika: Memoriál | Komentářů: 0

 • Přátelské utkání dvojic

  D. Pelikán, J. Malík       3
  M. Pelikán, J. Černý     2

  Směny : (2:0, 0:1, 1:1)

  První přátelský zápas dvoučlených družstev se odehrál v neděli 8. července 2018.
  Byl první testovací zápas pro připravovanou soutěž dvoučlenných družstev.

  8.7.2018 | Rubrika: Klubové info | Komentářů: 0

 • Příprava na novou sezónu

  Nová sezóna vypukne 1. září 2018 kdy vzpomeneme na našeho kamaráda a odehrajeme Memoriál Lukáše Kvapila. Na tomto turnaji nás čeká několik novinek, tak si ho nenechte ujít.

  Další změna v klubových soutěží nás čeká v soutěži Masters a připravujeme novou klubovou soutěž pro náš klub a snad i klub ze Střelic - soutěž dvojic.

  8.7.2018 | Rubrika: Klubové info | Komentářů: 0

 • Konečné pořadí Masters 2018

  Skončil další ročník Maters, do kterého se zapojilo celkem 12 hráčů. Hrálo se ještě systémem, kdy se započítávali všechny turnaje, příští sezóna již bude mít určený počet započítávaných turnajů.

  1.  David Pelikán     62
  2.  Martin Pelikán    38
  3.  Radim Ondra       33

  24.6.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 16. turnaj

  K závěrečném turnaji této sezóny se dostavilo celkem 10 hráčů. Poprve s námi a vlastně vůbec se zapojil Honza Malík, který by tak mohl rozšířit naše řady. A nevedl si vůbec špatně, když získal hned na poprve bod za 5. příčku. Že by posila v našem klubu? To ukáže čas. První dvě příčky tentokrát obsadili "Pelikáni". Stejně tak vypadalo pořadí i celkově. Třetí příčku obsadil Jan Černý. Body získal i Honza Poštulka a ty mu vynesli 3. dělené místo spolu s Radimem Ondrou.

  22.6.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0