OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

Klubové tréninky - Masters

V pátek 10. května odpadá pravidelný trénink.


 • Masters 15. turnaj

  Opět se sešlo 9 aktérů a byl to turnaj ve střelické režii. Na prvních 4 místech skončili právě hoši ze Střelic. Jena za vítězného Honzu se dokázal prosadit zábřežský Martin Pelikán. Honza tak výrazně před posledním turnajem zaútočil na celkové 3. místo, o kterém tak rozhodne až závěrečný turnaj.

  25.5.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Vítězíme v Lize družstev

  V sobotu 12. května jsme odcestovali do Střelic k rozhodujícímu turnaji nově zavedené soutěže družstev. Hrálo se trojutkání a o celkové vítězství v soutěži šlo všem zúčastněným týmům.

  13.5.2018 | Rubrika: 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 14. turnaj

  Na dalším turnaji se sešlo 9 hráčů a zrodilo se překvapení na úkor jednoho z favoritů Josefa Fochera. Pepa nejprve podlehl dobře hrajícímu Davidovi, ale v závěrečném kole prohrál s Janem Černým, který měl opravdu výtečný den. Třetí příčku si tentokrát zajistil Martin Pelikán a pohlídal si 2. místo v celkovém pořadí, když střeličtí Radim ani Honza nebodovali.

  11.5.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 13. turnaj

  Deset hráčů se sešlo ke 13. turnaji. Radim obhájil minulé vítězství těsně před Martinem Pelikánem kdy oba měli stejný počet bodů a vzájemný zápas skončil remízou. Třetí příčku opět obsadil David před výborně hrajícím Dominikem a Honzou Poštulkou. Poprve se do Masters zapojil po delší odmlce Marek Jeřábek.

  28.4.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 12. turnaj

  Ke 12. turnaji dorazilo 7 hráčů a nejlépe si vedl Radim Ondra, který bez prohry ale se 2 remízami zvítězil. Druhé místo vybojoval překvapivě Domink Hejný, který vedení ztratil až prohrou s Davidem v posledním kole. Vůbec se nedařilo Martinovi, který po dlouhé noční směně a spánkovém deficitu dokázal zvítězit pouze nad Davidem.

  14.4.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • 4. turnaj GP 2018

  V sobotu 7. dubna odjeli naši hráči na poslední turnaj Grand Prix, aby v něm vybojovali postup na mistrovství Českého svazu. David Pelikán a Josef Gába již měli postup zajištěn. O to, jestli je doplní ještě i Martin Pelikán se rozhodovalo právě na tomto turnaji ve Valašském Meziříčí. A povedlo se. Martin končí na stupních vítězů a náš klub bude mít mezi osmi nejlepšími tři zástupce.

  8.4.2018 | Rubrika: GP 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Dvojzápas ve Vsetíně

  V sobotu 17. března jsme odjeli na dvojzápas Ligy družstev na půdu Vsetína. Potřebovali jsme dovézt alespoň jednu výhru, abychom se vrátili na vedoucí příčku průběžného pořadí.

  Naše barvy ve Vsetíně hájili : David a Martin Pelikánovi, Josef Gába, Jan Černý a Dominik Hejný.

  29.3.2018 | Rubrika: 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Konečné pořadí GP 2018

  Konečné pořadí Grand Prix 2018 po 4 odehraných turnajích. Do konečného pořadí se započítávali každému hráči 3 jeho nejlepší výsledky v sezóně. Do finálového turnaje se z našeho klubu probojovali: David Pelikán, Josef Gába a Martin Pelikán.

  25.3.2018 | Rubrika: GP 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Memoriál Lukáše Kvapila 2008

  18.3.2018 | Rubrika: Memoriál | Komentářů: 0

 • Masters 11. turnaj

  Tento turnaj opět ovládl bez zaváhání David a všechna utkání vyhrál. O další tři místa se dělil Martin Pelikán, Jan Poštulka a Radim Ondra. V tomto pořadí je také aktuální průběžná tabulka.

  16.3.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 10. turnaj

  Jubilejní 10. turnaj byl turnajem Adélky Poštulkové a stal se tak jejím doposud nejúspěšnějším. Jediná prohra přišla s Davidem. Její vítězné tažení turnajem nezastavil ani druhý v průběžném pořadí Martin Pelikán a Adélce podlehl. Vyrovnanou partii s ní dokázal udržet pouze Dominik Hejný.

  2.3.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 9. turnaj

  Tento turnaj absolutně nevyšel jedničce letošního Masters Davidu Pelikánovi a skončil na 6. nebodovaném umístění. Ještě o dvě příčky hůře skončil radim Ondra. jejich zaváhání využil Martin Pelikán a dokázal tak získat 6 bodů do průběžného pořadí za vítězství v turnaji.

  16.2.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0