OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Propozice pro čtyřhru

Samozřejmě že se vychází s pravidel stolního hokeje šprtce, kde je jen změna v počtu zúčastněných hráčů. Již z názvu vyplývá, že na jednom hracím stole budou hrát 4 hráči. Po dvojici na každé straně. Tyto dvojice nebudou pevně dopředu stanoveny, ale v každém hracím dnu pro každý zápas budou losovány.

Zahájení hry začne jedním tahem vylosované dvojice a po tomto tahu následuje dvojtah soupeře. Je jedno, kdo z dvojice bude hrát první a kdo druhý tah. Podmínkou akorát je, že nemůže v jednom dvojtahu hrát jeden hráč 2x. Takto se pak v průběhu hry obě dvojice střídají.

V případě, že někdo z hráčů udělá tah, po kterém ve šprtci následjí dva tahy pro soupeře (faul, vypočítání apod.), hraje ihned druhá dvojice 3 tahy. Zde je však podmínka, že ten hráč, který začíná musí hrát i ten třetí tah.

Za utkání budou jednotlivým hráčům přiděleny body do žebříčku ve kterém jsou hráči hodnoceni jednotlivě. Bydou budou přiděleny podle výsledku utkání a síle soupeře dle aktuálního žebříčku.

Termíny utkání budeme zveřejňovat na našich stránkách a budou stanoveny po dohodě hráčů.

Je to soutěž nová, a experimentální. Proto se v ní v průběhu roku mohou vyskytnou situace, které nás v tuto chvíli ani nenapadají a které budeme společně řešit. Stejně tak budeme do propozic zapracovávat připomínky zúčastněných hráčů tak, aby soutěž byla skutečně atraktivní a bavila nás, tak jako doposud v přípravných zápasech. Určitě by měla napomoct v přípravě hráčů na další soutěže, zvláště pak soutěže pořádané Českým svazem stolního hokeje.

Za přípravný tým čtyřhry trenér klubu Martin Pelikán

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Turnaje 2019 - 2020

Turnaje jednotlivců Turnaje družstev Mistrovství ČSSH Prezidentský pohár

1.  05.10.2019 ValMez
2.  23. listopad 2019 Střelice
3.  18 leden 2020 Zábřeh
4.  22. únor 2020 Zábřeh
5.  25. duben 2020 ValMez

1.  26. října Vsetín
2.  14. prosinec 2019 Zábřeh
3.  21. březen 2020 Střelice

23. květen 2020 Střelice 13. červen 2020 Zábřeh

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Memoriál Lukáše Kvapila 2019