OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

Propozice pro čtyřhru

Samozřejmě že se vychází s pravidel stolního hokeje šprtce, kde je jen změna v počtu zúčastněných hráčů. Již z názvu vyplývá, že na jednom hracím stole budou hrát 4 hráči. Po dvojici na každé straně. Tyto dvojice nebudou pevně dopředu stanoveny, ale v každém hracím dnu pro každý zápas budou losovány.

Zahájení hry začne jedním tahem vylosované dvojice a po tomto tahu následuje dvojtah soupeře. Je jedno, kdo z dvojice bude hrát první a kdo druhý tah. Podmínkou akorát je, že nemůže v jednom dvojtahu hrát jeden hráč 2x. Takto se pak v průběhu hry obě dvojice střídají.

V případě, že někdo z hráčů udělá tah, po kterém ve šprtci následjí dva tahy pro soupeře (faul, vypočítání apod.), hraje ihned druhá dvojice 3 tahy. Zde je však podmínka, že ten hráč, který začíná musí hrát i ten třetí tah.

Za utkání budou jednotlivým hráčům přiděleny body do žebříčku ve kterém jsou hráči hodnoceni jednotlivě. Bydou budou přiděleny podle výsledku utkání a síle soupeře dle aktuálního žebříčku.

Termíny utkání budeme zveřejňovat na našich stránkách a budou stanoveny po dohodě hráčů.

Je to soutěž nová, a experimentální. Proto se v ní v průběhu roku mohou vyskytnou situace, které nás v tuto chvíli ani nenapadají a které budeme společně řešit. Stejně tak budeme do propozic zapracovávat připomínky zúčastněných hráčů tak, aby soutěž byla skutečně atraktivní a bavila nás, tak jako doposud v přípravných zápasech. Určitě by měla napomoct v přípravě hráčů na další soutěže, zvláště pak soutěže pořádané Českým svazem stolního hokeje.

Za přípravný tým čtyřhry trenér klubu Martin Pelikán

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020