OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Propozice PELISPORT CUP 2021 dvojic

Dlouhodobá klubová soutěž dvojic v šipkách pro rok 2021 pro 4, 8 nebo 16 dvojic. V případě jiného počtu přihlášených dvojic, budou dvojice zařazeni do předkola. Postupující hráči z předkola doplní základní hrací systém.

Systém turnaje:

Vyřazovací pavouk na dvě prohry. (4, 8, 16 dvojic) Jakmile dvojice 2x prohraje, je z turnaje vyřazena. Bude však i nadále hrát utkání pro konečné umístění. Ve finále se tak proti sobě postaví dvě dvojice, z toho jedna již s sebou do finálového utkání nese jednu prohru. V případě, že finále prohraje dvojice bez prohry, hraje se druhý finálový zápas, jehož vítěz se stane vítězem celého poháru.

Jeden zápas:

Základní kola :

na 7 vítězných legů (BO13), leg se hraje na 501 s uzavíráním na single, double, triple, jakýkoliv bull.

Semifinále :

na 9 vítězných legů (BO17), leg se hraje na 501 s uzavíráním na single, double, triple, jakýkoliv bull.

Finále :

na 11 vítězných legů (BO21), leg se hraje na 501 s uzavíráním na single, double, triple, jakýkoliv bull.

V jakémkoliv zápase se po každé sérii 5 legů následuje přestávka - cca 6 minut i na cigaretu.

Termíny zápasů:

Na odehrání zápasu bude vymezen určitý čas v rozpisu (rozpis na webu klubu), kdy do uvedeného termínu je povinnost zápas odehrát. Termín zápasu si dohodnou samotní hráči.

Startovné a přihlášení do soutěže:  

30,- Kč za dvojici  (platba hotově u Romany Pelikánové)
přihlášku je potřeba odeslat níže uvedeným formulářem

Název dvojice

V přihlášce je potřeba uvést název dvojice (nick, přezdívka) v co nejkratším tvaru, aby se celý název vešel do turnajového pavouka, který by se mohl zveřejnit na našich stránkách.

Zařazení do pavouku

Po obdržení všech přihlášek se sečtou body obou hráčů z aktuálního žebříčku jednotlivců ke dni uzavření přihlášek. Tento součet bodů pak určí pořadí dvojic a ta budou k sobě nalosována pro 1. kolo pavouku dle logiky švýcarského systému.

Uzávěrka přihlášek

28. února 2021 - do tohoto termínu je potřeba odeslat formulář přihlášky a následně uhradit startovné.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020