Reprezentační setkání našeho klubu

V neděli 26. června jsme se poprve v historii sešli úplně všichni co Mölkky hrajeme včetně dvou mladých hvězdiček Saši a Monči.

Odehráli jsme 2 utkání repre družstva, které by nás mělo reprezentovat na zářijovém Mistrovství ČR. V přestávce mezi dvěma zápasy jsme udělali krátké posezení kde jsme probírali vše potřebné kolem naší účasti na výše zmiňované akci. Nakonec jsme se dohodli, že bychom postavili dokonce dvě mužstva. Následně jsme probírali potřebné věci kolem zmiňované účasti. Hrát musíme v jednotném oblečení, takže Romana si vezme na starost výběr sportovních polokošil, ve kterých na Mistrovství nastoupíme včetně výšivek, které zhotoví v rámci sponzorství pro náš klub.

Složení A musžtva včera bylo :

David Pelikán, Romana Pelikánová, Tomáš Dobřanský a Dominik Hejný.

Proti tomuto výběru se nejprve postavili : Martin Pelikán, Jan Černý a Saša Dobřanská. Ve velmi dramatickém boji nakonec naše repre musžtvo podlehlo v poměru 2:3.

Ve druhém utkání se hrálo takto :

Repre tým : Romana Pelikánová, Tomáš Dobřanský a Dominik Hejný a soupeřem jim byli Martin a David Pelikánovi spolu s Mářou Bezděkem. Tentokrát se repre tým nenechal zaskočit a zvítězil v poměru 3:2.

Velmi dramatická utkání 3 na 3 nás poměrně prověřila a budeme je muset ještě několikrát před mistrostvím zopakovat.

Na závěr se pak ještě sehrál jeden zápas, který stojí za zmínku.

Na jedné straně hráli Martin, Tomáš a Pavel, ve druhém týmu Vojta s Mončou a Sašou. Utkání bylo velmi vyrovnané tak jako všechna dnešní utkání a na 5 setů. V tom rozhodujícím byly mladé naše naděje pod Vojtovým vedením úspěšnější a tak zvítězili 3:2. Jen další důkaz toho, že i mladé hráčky, když mají do hry zápal a udrží se jejich pozornost v celém utkání dokáží zahrát výborné hody a konkurovat i starším hráčům.

A tak na úplný závěr mohu říci, že se nedělní podvečer opravdu povedl a všichni účastníci si jej řádně vychutnali. Doufám, že se takto povedené podvečery budou opakovat i v následujících dnech, kdy hrajeme v úterý, ve čtvrtek a v neděli vždy od 17 hodin.

A pokud si tento článek čte i ten, který s námi ještě nehrál a měl by chuť si Mölkky vyzkoušet, je vítán. Přijď mezi nás a vyzkoušej si Mölkky.