OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Klubové tréninky v zasedací místnosti stadionu

  • pátek 22. května v 18:00 hodin - Masters
  • pátek 5. června v 18:00 hodin - Masters
  • pátek 19. června v 18:00 hodin - čtyřhra

V rámci klubových tréninků hrajeme společně se členy klubu Sokol Střelice celoročně soutěž pod názvem Masters. V letošním roce plánujeme zavedení další soutěže v rámci klubových treninků a to čtyřhru.

K tréninkům se scházíme pravidelně 2x do měsíce, ale místnost ve které hrajeme je pro nás volná i v jiné pátky mimo oficiální trénink. Je možné ji tak využít pro individuální trénink nebo vložení mimořádného utkání.

Masters-ico.jpg

Klubová soutěž

Klubová dlouhodobá soutěž, kterou hrají členové našeho klubu a klubu Sokol Střelice v rámci pravidelných pátečních tréninků.

Více

Ctyrhra-ico.jpg

Klubová soutěž

Klubová soutěž kdy hrají dva hráči proti dvojici soupeřů na jednom stole. Novinka, která nachází stále více příznivců nejn v našem klubu.

Více

Grand_Prix-ico.jpg

Soutěž ČSSH

Celoroční soutěž jednotlivců pořádaná Českým svazem stolního hokeje. Z této soutěže pak 8 nejlepších hráčů postoupí na Mistrovství ČSSH.

Více

Grand_Prix-ico.jpg

Soutěž ČSSH

Soutěž 3 členných družstev hrajících na 4 směny v jednom utkání. Celkem se hrají 3 soutěžní kola systémem ligové soutěže.

Více

elo-ico.jpg

Žebříček hráčů ČSSH

Žebříček hráčů sestavovaný z turnajů Grand Prix a Žákovského poháru které se hrají švýcarským systémem.

Více

Mistrovství_CSSH-ico.jpg

Soutěž ČSSH

Finálové turnaje pro 8 nejlepších hráčů ze soutěže Grand Prix a a 6 nejlepších hráčů Žákovského poháru.

Více

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020