OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

Klubové tréninky - Masters

V pátek 10. května odpadá pravidelný trénink.


 • 3. turnaj GP 2018

  Třetí turnaj jednotlivců sezóny 2017/2018 se konal 10.2.2018 ve Valašském Meziříčí. Přijelo rekordních 31 hráčů z toho 16 žáků. A pro náš klub to byl konečně velmi úspěšný turnaj. David Pelikán vybojoval 2. místo a hned za ním skonril na řetím místě Josef Gába. Martin Pelikán končí po velmi špatném začátku na skvělém 6. místě a zachoval si tak šanci na účast ve finálovém turnaji.

  11.2.2018 | Rubrika: GP 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 8. turnaj

  Opět jeden z turnajů, kdy celkem suverénně zahráli David a Martin Pelikánovi a upevnili si vedoucí příčky průběžného pořadí. Třetí příčku vybojoval martin Poštulka, který zvládl úspěšně úvodní utkání s Radimem a ještě s Mirou Jeřábkem. Třetí bod za bay mu tak vynesl třetí příčku na turnaji.

  19.1.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 7. turnaj

  Na tomto turnaji chyběl Martin Pelikán, čehož využil Martin Poštulka a vyšplhal se v pořadí na druhou příčku za Davida Pelikána. Napomohla mu v tom i remíza s Davidem, což byl ten půlbodík náskoku před trojbodovým Radimem a Honzou. Další bod do průběžného pořadí získala adélka.

  5.1.2018 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • 2. turnaj GP 2018

  Na druhý turnaj jednotlivců sezóny 2017/2018 k nám do Zábřeha přijelo 19 hráčů. Z toho 11 mužů a 8 žáků. Účast byla nižší ovšem i tak nás čekal velice zajímavý turnaj.

  V mužské kategorii zvítězil Karel Laštovica ze Vsetínapřed druhým Radimem Ondrou a třetí příčku obsadil domácí David Pelikán. Na tomto turnaji nám chyběli dvě opory a to minulý vítěz Josef Gába a pro zranění i Martin Pelikán.

  17.12.2017 | Rubrika: GP 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 6. turnaj

  Opět jasný turnaj pro rodinu Pelikánových a další bodový únika Davida, který v rodinném derby zvítězil a nepoznal na tomto turnaji porážku. Na bod dosáhl i Jan Černý. Teí místo bral Honza před Radime a opět se přiblížil třetí příčce průběžného pořadí.

  8.12.2017 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 5. turnaj

  K pátému turnaji se dostavilo 8 hráčů včetně prvních tří hráčů proůběžného pořadí. A tentokrát to již Martinu Pelikánovi vyšlo a připsal si 6 bodů za první místo na turnaji. Stejně bodů měl i David Pelikán a Radim Ondra, kteří se takto seřadili na základě pomocných koeficientů.Vyrovnaný souboj byl o poslední bodované, tedy 5. místo, které nakonec získal Honza Černý před Mirou Jeřábkem.

  26.11.2017 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • 1. turnaj GP 2018

  Na první turnaj jednotlivců sezóny 2017/2018 do Zábřeha přijelo 23 hráčů. Z toho 16 mužů a 7 žáků.

  V mužské kategorii se dařilo našim hráčům. Josef Gába končí v této kategorii na 1. místě a David Pelikán na 4. místě. Bohužel se k nim nepřidal další náš hráč. Martin Pelikán kvůli zdravotnímu stavu dokončoval turnaj s velkým sebezapřením, když v polovině turnaje to vypadalo na jeho odstoupení a tak jeho 9. místo v kategorii mužů bylo dobré k zisku bodů v boji o postup do finále.

  26.11.2017 | Rubrika: GP 2017 / 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 4. turnaj

  Náš klub se opět rozrostl. A opět se jedná o jednoho z našich bývalých žáků. Dominik Hejný se opět zapojil do činnosti našeho klubu. No a lépe si vstup asi nemohl představit. Konečné třetí místo z 10 účastníků je opravdu skvělý výsledek. Turnajem prošel vítězně David bez ztráty bodu, druhé místo nakonec vybojoval opět Martin. Jelikož se Radim tentokrát na bodované místo nedostal, začíná tak velmi zajímavý boj o druhou příčku v soutěži.

  10.11.2017 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 3 . turnaj

  K turnaji nastoupilo 8 hráčů, nově v soutěži nastoupil Martin pelikán a Miroslav Jeřábek. Právě Martin by se měl podle papírových předpokladů měl zařadit do bojů o přední příčky Masters. A do Masters vstoupil vskutku dobře. Na konci turnaje měl stejný počet bodů jako David, vzájemný zápas mezi nimi skončil remízou a tak rozhodovalo pomocné skóre, ve kterém měl David o půl bodu navrh. Výborně zahrál Vašek kropáček, který se zařadila za dvojici Pelikánů.

  27.10.2017 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 2. turnaj

  Také ke druhému turnaji se sešlo 7 hráčů a hráček a to stejných jako při prvním turnaji. Souboj obou favoritů by tentokrát zcela vyrovnaný, stejně tak jejich vzájemný zápas. Tentokrát však byl šťastnější Radim, který turnaj vyhrál na pomocné body. Třetí místo vybojoval Honza Poštulka. První bod do Master získal Martin Poštulka.

  30.9.2017 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0

 • Masters 1. turnaj

  Prvním turnajem byla obnovena klubová soutěž Masters. K prvnímu turnai se dostavilo celkem 7 účastníků. Jako nováček se zúčastnil Vašek kropáček. Sice úplným nováčkem není, protože v minulosti coby žák byl členem kroužku šprtce a odehrál několik turnajů a soutěží. Po delší odmlce se opět zúčastňuje našich soutěží a tréninků.

  17.9.2017 | Rubrika: Masters 2018 | Komentářů: 0