Stolní hokej Šprtec

Klubové soutěže : Masters | Memoriál Lukáše Kvapila

Soutěže v ČSSH  : Grand Prix | Mistrovství ČSSH | ELO listina |

Ostatní informace : Pravidla šprtce | Termínová listina | Český svaz |


Propozice 1.šprtcové ligy ve čtyřhře

Propozice 1.šprtcové ligy ve čtyřhře

Do nové sezóny 2024/2025 vstoupíme od letošního září s novinkou v našem šprtcovém oddílu. Ubereme počet turnajů Masters a místo části těchto termínů zaplníme novou klubovou soutěží 1.šprtcová liga ve čtyřhře (1.ŠLČ). Více informací o nově připřavované soutěži se dozvíte uvnitř článku a to včetně termínů pro přihlášení a propozic.

Masters 2024

Masters 2024

V detailu článku najdete průběžnou tabulku klubové soutěže Masters včetně výsledků jednotlivých turnajů a pravidel této soutěže.
Máme odehraných 14 turnajů.

Zábřeh vyhrál soutěž družstev

Zábřeh vyhrál soutěž družstev

Sobota 11.11.2023 patřila finálovému turnaji družstev Grand Prix, který se uskutečnil ve Vsetíně. Do finále postoupili tři nejlepší týmy celkového pořadí Grand Prix. Z prvního místa postoupil Vsetín Jokers, ze druhého T.J. Sokol Střelice a tuto dvojici týmů doplnil náš tým KSH NG Zábřeh, který se dostal do finále o půl bodu před čtvtým týmem. 

Masters 2023

Masters 2023

V detailu článku najdete průběžnou tabulku klubové soutěže Masters včetně výsledků jednotlivých turnajů.

Průběžné pořadí Masters 21/22

Průběžné pořadí Masters 21/22

Uvnitř článku naleznete průběžné pořadí Masters po 17.turnaji, který se odehrál 3.června. Tento turnaj vyhrál Jan Poštulka před Radimem Ondrou a Martinem Pelikánem. V pátek 17.června se odehraje poslední turnaj Masters 21/22, kde se rozhodne o celkovém vítězi soutěže.

11. turnaj Masters

11. turnaj Masters

V pátek 11. března pokračovala klubová soutěž Masters, ve které zaskočil všechny zúčastněné Jan Malík a bez porážky zvítězil před druhým Martin Pelikánem. O třetí místo se tentokrát dělili David Pelikán a Jan Poštulka, protože oba měli všechna hodnotící kritéria shodná.