OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Masters

Klubová dlouhodobá soutěž, kterou hrají členové našeho klubu, klubu Sokol Střelice. Je však možné, aby si tuto soutěž zahrál kdokoliv, kdo zná pravidla šprtce ze Zábřeha a okolí. Soutěž se hraje každý druhý pátek v rámci klubových tréninků v zasedací místnosti zábřežského stadionu.

Archív výsledků :  2018 | 2019 |

  • 3. turnaj Masters 2021

    V pátek 9. října jsme se opět v 9 hráčích setkali na pokračování klubové soutěž Masters. Turnaj začak nečekaně vysokým vítězstvím Martina Pelikána nad Davidem, ale i to Martinovi nestačilo na to, aby v turnaji zvítězil. Navíc jej ještě v posledním kole předběhl právě David. Lukáš Mičo (náš nový čeln) opět na turnji dokázal v jednom zápase zvítězit.

  • 2. turnaj Masters 2021

    V pátek 25. září opět pokračovala klubová soutěž Masters. Poprve se do ní zapojil i náš nový člen Lukáš Mičo. Svůj první zápas odehrál proti Honzovi Černému a i přesto, že prohrál, tak Honzu dokonale potrápil. Ale už ve 3. zápase Luky poznal i pocit s vítězného zápasu, kdy zdolala Adélku. Turnaj bez ztráty bodu vyhrál Martin Pelikán.

  • 1. turnaj Masters 2021

    Dne 11. září byl zahájen nový ročník Masters na který se dostavilo 10 hráčů a hráček. A hned los úvodního kola k sobě nalosoval Davida Pelikána a Josefa Fochera. A právě tito dva hráči nakonec obsadili první příčky na konci úvodního turnaje.


Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020