OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Masters 2018

 • Konečné pořadí Masters 2018

  Skončil další ročník Maters, do kterého se zapojilo celkem 12 hráčů. Hrálo se ještě systémem, kdy se započítávali všechny turnaje, příští sezóna již bude mít určený počet započítávaných turnajů.

  1.  David Pelikán     62
  2.  Martin Pelikán    38
  3.  Radim Ondra       33

 • Masters 16. turnaj

  K závěrečném turnaji této sezóny se dostavilo celkem 10 hráčů. Poprve s námi a vlastně vůbec se zapojil Honza Malík, který by tak mohl rozšířit naše řady. A nevedl si vůbec špatně, když získal hned na poprve bod za 5. příčku. Že by posila v našem klubu? To ukáže čas. První dvě příčky tentokrát obsadili "Pelikáni". Stejně tak vypadalo pořadí i celkově. Třetí příčku obsadil Jan Černý. Body získal i Honza Poštulka a ty mu vynesli 3. dělené místo spolu s Radimem Ondrou.

 • Masters 15. turnaj

  Opět se sešlo 9 aktérů a byl to turnaj ve střelické režii. Na prvních 4 místech skončili právě hoši ze Střelic. Jena za vítězného Honzu se dokázal prosadit zábřežský Martin Pelikán. Honza tak výrazně před posledním turnajem zaútočil na celkové 3. místo, o kterém tak rozhodne až závěrečný turnaj.

 • Masters 14. turnaj

  Na dalším turnaji se sešlo 9 hráčů a zrodilo se překvapení na úkor jednoho z favoritů Josefa Fochera. Pepa nejprve podlehl dobře hrajícímu Davidovi, ale v závěrečném kole prohrál s Janem Černým, který měl opravdu výtečný den. Třetí příčku si tentokrát zajistil Martin Pelikán a pohlídal si 2. místo v celkovém pořadí, když střeličtí Radim ani Honza nebodovali.

 • Masters 13. turnaj

  Deset hráčů se sešlo ke 13. turnaji. Radim obhájil minulé vítězství těsně před Martinem Pelikánem kdy oba měli stejný počet bodů a vzájemný zápas skončil remízou. Třetí příčku opět obsadil David před výborně hrajícím Dominikem a Honzou Poštulkou. Poprve se do Masters zapojil po delší odmlce Marek Jeřábek.

 • Masters 12. turnaj

  Ke 12. turnaji dorazilo 7 hráčů a nejlépe si vedl Radim Ondra, který bez prohry ale se 2 remízami zvítězil. Druhé místo vybojoval překvapivě Domink Hejný, který vedení ztratil až prohrou s Davidem v posledním kole. Vůbec se nedařilo Martinovi, který po dlouhé noční směně a spánkovém deficitu dokázal zvítězit pouze nad Davidem.

 • Masters 11. turnaj

  Tento turnaj opět ovládl bez zaváhání David a všechna utkání vyhrál. O další tři místa se dělil Martin Pelikán, Jan Poštulka a Radim Ondra. V tomto pořadí je také aktuální průběžná tabulka.

 • Masters 10. turnaj

  Jubilejní 10. turnaj byl turnajem Adélky Poštulkové a stal se tak jejím doposud nejúspěšnějším. Jediná prohra přišla s Davidem. Její vítězné tažení turnajem nezastavil ani druhý v průběžném pořadí Martin Pelikán a Adélce podlehl. Vyrovnanou partii s ní dokázal udržet pouze Dominik Hejný.

 • Masters 9. turnaj

  Tento turnaj absolutně nevyšel jedničce letošního Masters Davidu Pelikánovi a skončil na 6. nebodovaném umístění. Ještě o dvě příčky hůře skončil radim Ondra. jejich zaváhání využil Martin Pelikán a dokázal tak získat 6 bodů do průběžného pořadí za vítězství v turnaji.

 • Masters 8. turnaj

  Opět jeden z turnajů, kdy celkem suverénně zahráli David a Martin Pelikánovi a upevnili si vedoucí příčky průběžného pořadí. Třetí příčku vybojoval martin Poštulka, který zvládl úspěšně úvodní utkání s Radimem a ještě s Mirou Jeřábkem. Třetí bod za bay mu tak vynesl třetí příčku na turnaji.

 • Masters 7. turnaj

  Na tomto turnaji chyběl Martin Pelikán, čehož využil Martin Poštulka a vyšplhal se v pořadí na druhou příčku za Davida Pelikána. Napomohla mu v tom i remíza s Davidem, což byl ten půlbodík náskoku před trojbodovým Radimem a Honzou. Další bod do průběžného pořadí získala adélka.

 • Masters 6. turnaj

  Opět jasný turnaj pro rodinu Pelikánových a další bodový únika Davida, který v rodinném derby zvítězil a nepoznal na tomto turnaji porážku. Na bod dosáhl i Jan Černý. Teí místo bral Honza před Radime a opět se přiblížil třetí příčce průběžného pořadí.


Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020