Masters 2018

Konečné pořadí Masters 2018

Skončil další ročník Maters, do kterého se zapojilo celkem 12 hráčů. Hrálo se ještě systémem, kdy se započítávali všechny turnaje, příští sezóna již bude mít určený počet započítávaných turnajů.

  1.  David Pelikán     62
  2.  Martin Pelikán    38
  3.  Radim Ondra       33

Masters 16. turnaj

K závěrečném turnaji této sezóny se dostavilo celkem 10 hráčů. Poprve s námi a vlastně vůbec se zapojil Honza Malík, který by tak mohl rozšířit naše řady. A nevedl si vůbec špatně, když získal hned na poprve bod za 5. příčku. Že by posila v našem klubu? To ukáže čas. První dvě příčky tentokrát obsadili "Pelikáni". Stejně tak vypadalo pořadí i celkově. Třetí příčku obsadil Jan Černý. Body získal i Honza Poštulka a ty mu vynesli 3. dělené místo spolu s Radimem Ondrou.

Masters 15. turnaj

Opět se sešlo 9 aktérů a byl to turnaj ve střelické režii. Na prvních 4 místech skončili právě hoši ze Střelic. Jena za vítězného Honzu se dokázal prosadit zábřežský Martin Pelikán. Honza tak výrazně před posledním turnajem zaútočil na celkové 3. místo, o kterém tak rozhodne až závěrečný turnaj.

Masters 14. turnaj

Na dalším turnaji se sešlo 9 hráčů a zrodilo se překvapení na úkor jednoho z favoritů Josefa Fochera. Pepa nejprve podlehl dobře hrajícímu Davidovi, ale v závěrečném kole prohrál s Janem Černým, který měl opravdu výtečný den. Třetí příčku si tentokrát zajistil Martin Pelikán a pohlídal si 2. místo v celkovém pořadí, když střeličtí Radim ani Honza nebodovali.

Masters 13. turnaj

Deset hráčů se sešlo ke 13. turnaji. Radim obhájil minulé vítězství těsně před Martinem Pelikánem kdy oba měli stejný počet bodů a vzájemný zápas skončil remízou. Třetí příčku opět obsadil David před výborně hrajícím Dominikem a Honzou Poštulkou. Poprve se do Masters zapojil po delší odmlce Marek Jeřábek.

Masters 12. turnaj

Ke 12. turnaji dorazilo 7 hráčů a nejlépe si vedl Radim Ondra, který bez prohry ale se 2 remízami zvítězil. Druhé místo vybojoval překvapivě Domink Hejný, který vedení ztratil až prohrou s Davidem v posledním kole. Vůbec se nedařilo Martinovi, který po dlouhé noční směně a spánkovém deficitu dokázal zvítězit pouze nad Davidem.

Masters 11. turnaj

Tento turnaj opět ovládl bez zaváhání David a všechna utkání vyhrál. O další tři místa se dělil Martin Pelikán, Jan Poštulka a Radim Ondra. V tomto pořadí je také aktuální průběžná tabulka.

Masters 10. turnaj

Jubilejní 10. turnaj byl turnajem Adélky Poštulkové a stal se tak jejím doposud nejúspěšnějším. Jediná prohra přišla s Davidem. Její vítězné tažení turnajem nezastavil ani druhý v průběžném pořadí Martin Pelikán a Adélce podlehl. Vyrovnanou partii s ní dokázal udržet pouze Dominik Hejný.

Masters 9. turnaj

Tento turnaj absolutně nevyšel jedničce letošního Masters Davidu Pelikánovi a skončil na 6. nebodovaném umístění. Ještě o dvě příčky hůře skončil radim Ondra. jejich zaváhání využil Martin Pelikán a dokázal tak získat 6 bodů do průběžného pořadí za vítězství v turnaji.

Masters 8. turnaj

Opět jeden z turnajů, kdy celkem suverénně zahráli David a Martin Pelikánovi a upevnili si vedoucí příčky průběžného pořadí. Třetí příčku vybojoval martin Poštulka, který zvládl úspěšně úvodní utkání s Radimem a ještě s Mirou Jeřábkem. Třetí bod za bay mu tak vynesl třetí příčku na turnaji.

Masters 7. turnaj

Na tomto turnaji chyběl Martin Pelikán, čehož využil Martin Poštulka a vyšplhal se v pořadí na druhou příčku za Davida Pelikána. Napomohla mu v tom i remíza s Davidem, což byl ten půlbodík náskoku před trojbodovým Radimem a Honzou. Další bod do průběžného pořadí získala adélka.

Masters 6. turnaj

Opět jasný turnaj pro rodinu Pelikánových a další bodový únika Davida, který v rodinném derby zvítězil a nepoznal na tomto turnaji porážku. Na bod dosáhl i Jan Černý. Teí místo bral Honza před Radime a opět se přiblížil třetí příčce průběžného pořadí.