ELO listina ČSSH
ke dni 9.5.2022

1 Jiří DOHNAL 2068 Valašské Meziříčí m
2 Michal URBÁŠEK 2021 KSH Sever Zábřeh m
3 Radim ONDRA 1948 TJ Sokol Střelice m
4 Martin PELIKÁN 1940 KSH Sever Zábřeh m
5 David PELIKÁN 1939 KSH Sever Zábřeh m
6 Josef GÁBA 1927 KSH Sever Zábřeh m
7 Karel LAŠTOVICA 1924 Vsetín Jokers m
8 Tomáš POLANSKÝ 1866 Vsetín Jokers m
9 Libor SITA 1856 TJ Sokol Střelice m
10 Jan POŠTULKA 1830 TJ Sokol Střelice m
11 Tomáš PAVELKA 1819 Valašské Meziříčí m
12 Lukáš FOJT 1808 Vsetín Jokers m
13 Lukáš KOVÁŘ 1805 Vsetín Jokers ž
14 Ondřej ORSÁG 1803 Vsetín Jokers ž
15 Michal ŠČERBA 1786 Vsetín Jokers ž
16 Lukáš MANINA 1785 Vsetín Jokers m
17 Adam KURÁŇ 1777 BHC Ožralen ž
18 Tomáš PÍREK 1747 ZŠ Šafařka Valmez ž
19 Petr SVOBODA 1734 Brumov m
20 Dominik HEJNÝ 1719 KSH Sever Zábřeh m
21 Jan MALÍK 1714 KSH Sever Zábřeh m
22 Simon KAŇA 1710 BHC Ožralen m
23 Kristián JÍRAVA 1699 ZŠ Šafařka Valmez ž
24 Milan ŘEMESLNÍČEK 1699 Vsetín Jokers m
25 Luděk KOLAŘÍK 1692 Frenštát pod Radhoštěm m
26 Josef KRAHULEC 1688 Brumov m
27 Petr FICHNA 1686 Frýdlant nad Ostravicí m
28 Marek JEŘÁBEK 1680 KSH Sever Zábřeh m
29 Lubomír KVĚTOŇ 1663 ZŠ Šafařka Valmez m
30 Jiří PALÁT 1660 ž
31 Milan ŠČERBA 1660 Vsetín Jokers ž
32 Lukáš ŠUTAŘÍK 1646 m
33 Martin DOHNAL 1641 Valašské Meziříčí m
34 Patrik TIRPÁK 1640 BHC Ožralen 0
35 Nataša KALENDOVÁ 1639 Bohumín l
36 Jakub ŘEHOŘ 1636 BHC Ožralen 0
37 Ondřej KOVÁŘ 1633 ZŠ Šafařka Valmez ž
38 Tomáš OLLER 1633 ž
39 Jaroslav LAŠTOVICA 1632 Vsetín Jokers m
40 Jaroslav ORSÁG 1632 Vsetín Jokers ž
41 Petr ŠVÉDA 1631 Šprti Mutěnice m
42 Patrik KVĚTOŇ 1630 ZŠ Šafařka Valmez ž
43 Martin MIKULENKA 1628 Valašské Meziříčí m
44 Jan ČERNÝ 1625 KSH Sever Zábřeh m
45 Martin POŠTULKA 1625 TJ Sokol Střelice m
46 Michal KUBÍČEK 1622 ZŠ Šafařka Valmez ž
47 Martin POLÁK 1621 Bohumín m
48 Jiří VOLOŠÍN 1618 ZŠ Šafařka Valmez m
49 Tomáš DAVÍDEK 1616 Vsetín Jokers ž
50 Jan HRON 1615 BHC Ožralen 0
51 David MIKLOVIČ 1614 Havířov m
52 Daniel DVOŘÁK 1613 Havířov m
53 Adéla POŠTULKOVÁ 1613 TJ Sokol Střelice ž
54 Matěj SKÝBA 1611 Havířov m
55 Tadeáš KAMAS 1609 ZŠ Šafařka Valmez ž
56 Kamil STANÍK 1609 m
57 Stanislav ŠPALEK 1609 m
58 Filip DOHNAL 1608 ZŠ Šafařka Valmez ž
59 Pavel BIEDRAWA 1606 Valašské Meziříčí m
60 David MAZÁČ 1606 ZŠ Šafařka Valmez ž
61 Martin ŠVÉDA 1603 Šprti Mutěnice m
62 František KRAHULEC 1602 Brumov ž
63 Jan HAJDUCH 1601 Šprti Mutěnice ž
64 Tomáš SALAVA 1601 Frýdlant nad Ostravicí m
65 Marek ŠVÉDA 1599 Šprti Mutěnice m
66 Martin JULÍNEK 1596 ZŠ Šafařka Valmez ž
67 Richard KARÁSEK 1596 Frýdlant nad Ostravicí m
68 Tomáš MAŇKA 1593 KSH Sever Zábřeh ž
69 Lukáš SLOVÁK 1591 ZŠ Šafařka Valmez ž
70 Michael PAVLÍK 1590 KSH Sever Zábřeh ž
71 Tomáš KOMÁREK 1589 Šprti Mutěnice m
72 Petr DĚTSKÝ 1587 ž
73 Lukáš MIČO 1586 ž
74 Ondřej JELÍNEK 1582 ZŠ Šafařka Valmez ž
75 Jan SPURNÝ 1579 m
76 Krištof KARÁSEK 1577 Frýdlant nad Ostravicí ž
77 Lenka ŠVÉDOVÁ 1575 Šprti Mutěnice l
78 Vojtěch KVĚTÁK 1570 ZŠ Šafařka Valmez ž
79 Jakub MIKLÍK 1566 m
80 Matyáš MOKRUŠA 1566 ž
81 Michal TRÁVNÍK 1548 Šprti Mutěnice ž
82 Karolína KAMASOVÁ 1548 ZŠ Šafařka Valmez ž
83 Miroslav JEŘÁBEK 1547 KSH Sever Zábřeh m
84 Matěj WITTICH 1541 Vsetín Jokers ž
85 Kateřina KRUPIČKOVÁ 1541 Vsetín Jokers l
86 Jan HOLUB 1533 ZŠ Šafařka Valmez ž
87 Kryštof ČEP 1524 ZŠ Šafařka Valmez ž