OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

1. turnaj GPGrand Prix

  1. Josef GÁBA          KSH Sever Zábřeh      5.5
  2. Radim ONDRA         T.J. Sokol Střelice   5.5
  3. Karel LAŠTOVICA     Vsetín Jokers         5.0
  4. David PELIKÁN       KSH Sever Zábřeh      5.0
  5. Jaroslav LAŠTOVICA  Vsetín Jokers         4.5
  6. Lukáš FOJT          Vsetín Jokers         4.0
  7. Jiří DOHNAL         ZŠ Šafaříkova Valmez  4.0
  8. Lukáš MANINA        Vsetín Jokers         4.0
  9. Martin PELIKÁN      KSH Sever Zábřeh      3.0
  10. Martin DOHNAL       ZŠ Šafaříkova Valmez  3.0
  11. Dominik HEJNÝ       KSH Sever Zábřeh      3.0
  12. Jan POŠTULKA        T.J. Sokol Střelice   3.0
  13. Miroslav JEŘÁBEK    KSH Sever Zábřeh      2.5
  14. Martin POŠTULKA     T.J. Sokol Střelice   2.5
  15. Jan ČERNÝ           KSH Sever Zábřeh      2.0
  16. Lubomír KVĚTOŇ      ZŠ Šafaříkova Valmez  1.5

Žákovský pohár

  1. Lukáš KOVÁŘ         Vsetín Jokers         5.5
  2. Ondřej ORSÁG        Vsetín Jokers         4.5
  3. Kristián JÍRAVA     ZŠ Šafaříkova Valmez  4.0
  4. Adéla POŠTULKOVÁ    T.J. Sokol Střelice   3.5
  5. Ondřej KOVÁŘ        ZŠ Šafaříkova Valmez  3.0
  6. Michal ŠČERBA       Vsetín Jokers         3.0
  7. Patrik KVĚTOŇ       ZŠ Šafaříkova Valmez  2.5

Křížová tabulka turnaje

  1. Lukáš KOVÁŘ          5.5  4:P  20:V  19:V   5:V   8:V   6:V   3:R
  2. Josef GÁBA           5.5 15:V  22:V   4:P  10:V  13:V   3:R   8:V
  3. Radim ONDRA          5.5 19:V  23:R  13:V   9:V   4:V   2:R   1:R
  4. Karel LAŠTOVICA      5.0  1:V  16:V   2:V   8:V   3:P   5:P  11:V
  5. David PELIKÁN        5.0 22:P  15:V  23:V   1:P  10:V   4:V   9:V
  6. Jaroslav LAŠTOVICA   4.5 14:P   7:R  20:V  23:V  11:V   1:P  16:V
  7. Ondřej ORSÁG         4.5  8:P   6:R  10:P  20:V  23:V  12:V  13:V
  8. Lukáš FOJT           4.0  7:V  14:V   9:V   4:P   1:P  15:V   2:P
  9. Jiří DOHNAL          4.0 21:V  11:V   8:P   3:P  14:V  16:V   5:P
  10. Kristián JÍRAVA      4.0 18:V  13:P   7:V   2:P   5:P  22:V  17:V
  11. Lukáš MANINA         4.0 12:V   9:P  14:V  22:V   6:P  13:V   4:P
  12. Adéla POŠTULKOVÁ     3.5 11:P   0:V  22:P  17:V  15:R   7:P  19:V
  13. Martin PELIKÁN       3.0 17:V  10:V   3:P  16:V   2:P  11:P   7:P
  14. Ondřej KOVÁŘ         3.0 6:V    8:P  11:P  18:V   9:P  17:P   0:V
  15. Martin DOHNAL        3.0 2:P    5:P  21:V  19:V  12:R   8:P  18:R
  16. Michal ŠČERBA        3.0 20:V   4:P  18:V  13:P  22:V   9:P   6:P
  17. Dominik HEJNÝ        3.0 13:P  18:P   0:V  12:P  21:V  14:V  10:P
  18. Jan POŠTULKA         3.0 10:P  17:V  16:P  14:P  19:R  23:V  15:R
  19. Patrik KVĚTOŇ        2.5 3:P   21:V   1:P  15:P  18:R   0:V  12:P
  20. Miroslav JEŘÁBEK     2.5 16:P   1:P   6:P   7:P   0:V  21:R  23:V
  21. Martin POŠTULKA      2.5 9:P   19:P  15:P   0:V  17:P  20:R  22:V
  22. Jan ČERNÝ            2.0 5:V    2:P  12:V  11:P  16:P  10:P  21:P
  23. Lubomír KVĚTOŇ       1.5 0:V    3:R   5:P   6:P   7:P  18:P  20:P