OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

2. turnaj GPGrand Prix:

  1. Karel LAŠTOVICA          Vsetín Jokers         6.0
  2. Radim ONDRA              T.J. Sokol Střelice   6.0
  3. David PELIKÁN            KSH Sever Zábřeh      4.5
  4. Lukáš MANINA             Vsetín Jokers         4.0
  5. Lukáš FOJT               Vsetín Jokers         4.0
  6. Jan POŠTULKA             T.J. Sokol Střelice   4.0
  7. Jaroslav LAŠTOVICA       Vsetín Jokers         3.0
  8. Jan ČERNÝ                KSH Sever Zábřeh      3.0
  9. Martin POŠTULKA          T.J. Sokol Střelice   3.0
  10. Dominik HEJNÝ            KSH Sever Zábřeh      2.5
  11. Miroslav JEŘÁBEK         KSH Sever Zábřeh      1.5

Žákovský pohár

  1. Lukáš KOVÁŘ              Vsetín Jokers         6.0
  2. Patrik KVĚTOŇ            ZŠ Šafaříkova Valmez  4.0
  3. Ondřej ORSÁG             Vsetín Jokers         4.0
  4. Michal ŠČERBA            Vsetín Jokers         3.5
  5. Kristián JÍRAVA          ZŠ Šafaříkova Valmez  3.5
  6. David MAZÁČ              ZŠ Šafaříkova Valmez  3.0
  7. Adéla POŠTULKOVÁ         T.J. Sokol Střelice   2.5
  8. Ondřej KOVÁŘ             ZŠ Šafaříkova Valmez  2.0

Křížová tabulka turnaje

  1. Lukáš KOVÁŘ         6.0  4:V  6:V  3:P  5:V 10:V  2:V  7:V
  2. Karel LAŠTOVICA     6.0  9:V  5:V 12:V  3:V  7:V  1:P 11:V
  3. Radim ONDRA         6.0 10:V 16:V  1:V  2:P 12:V  4:V  6:V
  4. David PELIKÁN       4.5  1:P 15:V 11:V 16:R  5:V  3:P 10:V
  5. Lukáš MANINA        4.0  8:V  2:P 14:V  1:P  4:P 13:V 16:V
  6. Lukáš FOJT          4.0 15:V  1:P 10:P 17:V 16:V  8:V  3:P
  7. Jan POŠTULKA        4.0 17:V 11:P 18:V  8:V  2:P 12:V  1:P
  8. Patrik KVĚTOŇ       4.0  5:P  0:V  9:V  7:P 13:V  6:P 14:V
  9. Ondřej ORSÁG        4.0  2:P 17:V  8:P 19:V 11:P 16:V 12:V
  10. Michal ŠČERBA       3.5  3:P 13:V  6:V 18:V  1:P 11:R  4:P
  11. Kristián JÍRAVA     3.5 19:V  7:V  4:P 12:P  9:V 10:R  2:P
  12. Jaroslav LAŠTOVICA  3.0 18:V 14:V  2:P 11:V  3:P  7:P  9:P
  13. Jan ČERNÝ           3.0 16:P 10:P 15:V 14:V  8:P  5:P  0:V
  14. David MAZÁČ         3.0  0:V 12:P  5:P 13:P 18:V 17:V  8:P
  15. Martin POŠTULKA     3.0  6:P  4:P 13:P  0:V 17:P 19:V 18:V
  16. Dominik HEJNÝ       2.5 13:V  3:P 19:V  4:R  6:P  9:P  5:P
  17. Adéla POŠTULKOVÁ    2.5  7:P  9:P  0:V  6:P 15:V 14:P 19:R
  18. Ondřej KOVÁŘ        2.0 12:P 19:V  7:P 10:P 14:P  0:V 15:P
  19. Miroslav JEŘÁBEK    1.5 11:P 18:P 16:P  9:P  0:V 15:P 17:R