Po stažení cca 19 GB programu se bez problémů nainstaloval a tak jsme jej ihned vyzkoušeli. Zpočátku to chtělo si trochu pohrát s feedbackem, aby zážitek z jízdy byl co nejlepší. Ani to však nebyl problém, i když jsme jej ještě v průběhu mírně upravovali. 
ACC jezdíme na Xbox Series X s volantem Logitech G923 TRUEFORCE a na Xbox Series S s volantem Thrustmaster T248.

A prakticky se dá hned od počátku solidně zajezdit. ACC má totiž volbu ze 4 nabídek Setupu. První Safe je ideální pro začátek. Auto poměrně dobře sedí a udrží se na trati. Na začátek pro seznámení se s vozem a tratí ideální i přes trochu pomalejší způsob jízdy. Druhý režim Agressive je již více pro závodění, ale již potřebujete mít něco v simracingu naježděno. Obě volby jde samozřejmě upravovat podle svých potřeb a pak již ukládat do volby Custom. Třetí volba je nastavení do deště.

ACC je trochu omezená na kategorie automobilů. Prakticky na kategorii GT3 a GT4. Můžete si vybrat model vozu a tým, aktuální pro dané ročníky série GT World Challenge od roku 2018 až po rok 2023.

Opět chci zdůraznit, že tady nejde o recenzi simulátoru, takže podrobnější popis možností lze najít jinde na webu. Zatím jezdíme hlavně singl mód, ale již jsme vyzkoušel multiplayer a to v soukromé loby. Vše šlo nastavit poměrně rychle a spolehlivě jsme se navzájem připojili. Oproti programů F1 nebo Project Cars 2 nejde v tomto režimu doplnit startovní pole jezdci AI, takže prozatím kroužili na trati pouze 2 vozy. Pokud by více lidí si chtělo s námi soukromý online závod zajet tak se tomu vůbec nebráníme.