OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Využili jsme poměrně dobrého počasí a čerstvě sestřiženého trávníku k tomu, abychom alespoň ve třech zašli na Petanque a odehráli tak 6 zajímavých zápasů. Kromě prvního a posledního to byly opět dramatické zápasy s těsnými výsledky. Hodně dramatické utkání bylo hned to druhé, kdy Honza nad Davidem vedl již 12:5 a nakonec se rozhodovalo za stavu 12:12 o vítězi. Ten šťastnější byl nakonec Honza.

Výsledky utkání :

David Pelikán  - Martin Pelikán   6:13

David Pelikán  - Jan Černý       12:13

Martin Pelikán - Jan Černý       13:11

Martin Pelikán - David Pelikán   10:13

Jan Černý      - David Pelikán   13:10

Jan Černý      - Martin Pelikán   7:13

Již druhým dnem jsme testovali nové počitadlo skóre. To že počitadlo je potřebné při hře jsme v již odehraných téměř 100 utkání zjistili. Na trhu jsou počítadla poměrně drahá a s malými číslicemi, což pro některé hráče je nevýhodou. Nové počítadlo je výrobkem zábřežského PELISPORTU, který 3 testující kusy věnoval našemu klubu.

Počítadlo skóre

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020