KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

Využili jsme poměrně dobrého počasí a čerstvě sestřiženého trávníku k tomu, abychom alespoň ve třech zašli na Petanque a odehráli tak 6 zajímavých zápasů. Kromě prvního a posledního to byly opět dramatické zápasy s těsnými výsledky. Hodně dramatické utkání bylo hned to druhé, kdy Honza nad Davidem vedl již 12:5 a nakonec se rozhodovalo za stavu 12:12 o vítězi. Ten šťastnější byl nakonec Honza.

Výsledky utkání :

David Pelikán  - Martin Pelikán   6:13

David Pelikán  - Jan Černý       12:13

Martin Pelikán - Jan Černý       13:11

Martin Pelikán - David Pelikán   10:13

Jan Černý      - David Pelikán   13:10

Jan Černý      - Martin Pelikán   7:13

Již druhým dnem jsme testovali nové počitadlo skóre. To že počitadlo je potřebné při hře jsme v již odehraných téměř 100 utkání zjistili. Na trhu jsou počítadla poměrně drahá a s malými číslicemi, což pro některé hráče je nevýhodou. Nové počítadlo je výrobkem zábřežského PELISPORTU, který 3 testující kusy věnoval našemu klubu.

Počítadlo skóre

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020