OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

Soutěž družstev :

  1. KSH Sever Zábřeh         160,50
  2. Šprtec Partyja Ostrava   124,50
  3. Sokol Frýdek-Místek      107,00
  4. SH Uničov Střelice        76,50
  5. B.H.C. Dobrá              75,50
  6. BHSK Kozojedy             60,50
  7. Notoři Havířov            53,50
  8. DDM Zábřeh                51,00
  9. Šprtmejkři Ostrava        18,50
  10. Tieto Stars               14,00
  11. CSVČ J.Boska Havířov      10,50
  12. Poruba mandlovna           9,00
  13. Frýdek-Místek              8,50
  14. PS Ještěr Svinov           5,00
  15. Arrows Ostrava             5,00
  16. TJ Sokol Tichá             4,50
  17. Dubicko                    4,00
  18. DDM Uničov                 2,50

Kategorie muži :

  1. Urbášek Michal     m  KSH Sever Zábřeh        615,98
  2. Pelikán Jiří       m  KSH Sever Zábřeh        564,04
  3. Sitta Jan          m  KSH Sever Zábřeh        561,42
  4. Palatka Zdeněk     m  Sokol Frýdek-Místek     548,18
  5. Focher Josef       m  KSH Sever Zábřeh        545,88
  6. Svoboda Josef      m  B.H.C. Dobrá            517,42
  7. Elner Tomáš        m  KSH Sever Zábřeh        512,54
  8. Sitta Jaroslav     m  KSH Sever Zábřeh        501,72
  9. Kováč David        m  Šprtec Partyja Ostrava  499,61
  10. Gába Josef         m  Sokol Frýdek-Místek     473,47
  11. Pelikán Pavel      m  KSH Sever Zábřeh        470,42
  12. Vudarčík Michal    m  Notoři Havířov          449,35
  13. Cudrák Antonín     m  Šprtec Partyja Ostrava  444,24
  14. Pelikán Martin     m  KSH Sever Zábřeh        440,18
  15. Klimánek Radim     m  Šprtec Partyja Ostrava  392,65
  16. Král Lukáš         m  Šprtec Partyja Ostrava  391,60
  17. Hlavín Tomáš       m  BHSK Kozojedy           368,71
  18. Schmeister Petr    m  Šprtec Partyja Ostrava  360,60
  19. Válek Petr         m  Notoři Havířov          341,35
  20. Foltýn Vítězslav   m  B.H.C. Dobrá            321,57
  21. Bilko Jan          m  B.H.C. Dobrá            313,13
  22. Černý Jan          m  KSH Sever Zábřeh        306,53
  23. Schmeister Tomáš   m  Šprtec Partyja Ostrava  293,35
  24. Juhász Jarek       m  Šprtec Partyja Ostrava  277,99
  25. Grapa Rostislav    m  Šprtec Partyja Ostrava  262,18
  26. Kováč Jan          m  Šprtec Partyja Ostrava  258,36
  27. Poštulka Martin    m  SH Uničov Střelice      243,39
  28. Bohdalek Josef     m  Sokol Frýdek-Místek     237,44
  29. Bilko Adam         m  B.H.C. Dobrá            218,72
  30. Ščupák Tomáš       m  Šprtec Partyja Ostrava  194,67
  31. Jež Michal         m  B.H.C. Dobrá            193,68
  32. Kalamár Milan      m  Notoři Havířov          193,46
  33. Jež Roman          m  B.H.C. Dobrá            174,04
  34. Tichavský Aleš     m  Šprtmejkři Ostrava      148,62
  35. Hulva David        m  Poruba Mandlovna        134,66
  36. Vidomus Michal     m  KSH Sever Zábřeh        133,89
  37. Gilar Lukáš        m  TJ Sokol Tichá          117,61
  38. Kubečka Jan        m  Šprtmejkři Ostrava      108,37
  39. Myroniuk Pavel     m  KSH Sever Zábřeh        107,05
  40. Benko Vladimír     m  Poruba Mandlovna         99,60
  41. Prchala Michal     m  KSH Sever Zábřeh         94,13
  42. Urbášek Martin     m  Dubicko                  90,87
  43. Bronclík Petr      m  B.H.C. Dobrá             88,74
  44. Kalmus Vlastimil   m  B.H.C. Dobrá             87,25
  45. Kapek Marek        m  Šprtec Partyja Ostrava   85,22
  46. Hrbáč Petr         m  PS Ještěr Svinov         76,58
  47. Ignác Martin       m  Šprtmejkři Ostrava       71,12
  48. Matějíček Jakub    m  Šprtec Partyja Ostrava   67,94
  49. Semenec Jan        m  Tieto Stars              63,62
  50. Mach Pavel         m  Šprtec Partyja Ostrava   61,46
  51. Habich Otakar      m  KSH Sever Zábřeh         55,78
  52. Liolias Marek      m  Tieto Stars              52,83
  53. Nikl Michal        m  B.H.C. Dobrá             52,34
  54. Záruba Pavel       m  Tieto Stars              46,35
  55. Jursa Radek        m  Tieto Stars              39,87
  56. Valenta Zdeněk     m  Šprtec Partyja Ostrava   29,07
  57. Noga Tomáš         m  B.H.C. Dobrá             19,92
  58. Lekeš Marek        m  Arrows Ostrava           11,96
  59. Skalba Vojtěch     m  Šprtec Partyja Ostrava    9,64
  60. Gřešák Antonín     m  Šprtec Partyja Ostrava    8,27
  61. Skalba Antonín     m  Šprtec Partyja Ostrava    5,32
  62. Skalba Jakub       m  Šprtec Partyja Ostrava    3,16

Kategorie ženy :

  1. Vudarčíková Monika    l  Notoři Havířov         305,78
  2. Grabinská Veronika    l  Sokol Frýdek-Místek    260,74
  3. Bohdalková Alena      l  Frýdek-Místek          222,69
  4. Holátková Elena       l  Sokol Frýdek-Místek    202,01
  5. Pelikánová Romana     l  KSH Sever Zábřeh        86,59
  6. Hlavínová Lucie       l  BHSK Kozojedy           83,06
  7. Wenzelová Monika      l  Šprtec Partyja Ostrava  39,68
  8. Tkáčová Jana          l  Tieto Stars             24,75
  9. Václavíková Mirka     l  Šprtec Partyja Ostrava   1,00

Kategorie junioři :

  1. Dvořák Štěpán         j  SH Uničov Střelice      444,27
  2. Andrle Kamil          j  KSH Sever Zábřeh        436,83
  3. Grapa Matěj           j  Šprtec Partyja Ostrava  419,44
  4. Chylek Michal         j  B.H.C. Dobrá            401,13
  5. Sita Libor            j  Úsov                    388,69
  6. Kuba Petr             j  DDM Uničov              324,24
  7. Halás Mikuláš         j  Šprtec Partyja Ostrava  299,34
  8. Dudzik Jakub          j  Sokol Frýdek-Místek     270,97
  9. Šebestík Miroslav     j  Sokol Frýdek-Místek     268,84
  10. Ondra Radim           j  SH Uničov Střelice      265,36
  11. Juhasz David          j  Šprtec Partyja Ostrava  241,37
  12. Ševčík Radek          j  Sokol Frýdek-Místek     135,81
  13. Koloděj Pavel         j  Šprtmejkři Ostrava      119,32
  14. Habich Libor          j  KSH Sever Zábřeh        117,13
  15. Polesný Vojtěch       j  BHSK Kozojedy           114,20
  16. Pail Patrik           j  Šprtec Partyja Ostrava   72,26
  17. Lekeš Jan             j  Arrows Ostrava           53,59
  18. Holátko Daniel        j  Sokol Frýdek-Místek      53,03
  19. Gřešák Dominik        j  Šprtec Partyja Ostrava   48,24
  20. Zeman Lukáš           j  BHSK Kozojedy            31,66
  21. Grabinská Michaela    j  Sokol Frýdek-Místek      22,29
  22. Wilczek Jan           j  CSVČ J.Boska Havířov     20,72
  23. Melichařík Ondřej     j  PS Ještěr Svinov         13,96

Kategorie žáci :

  1. Pelikán David         z  KSH Sever Zábřeh        514,05
  2. Hlavín Matěj          z  BHSK Kozojedy           331,67
  3. Linger Tomáš          z  BHSK Kozojedy           244,97
  4. Ehrenberger Patrik    z  DDM Zábřeh              238,98
  5. Matýsek Matěj         z  Šprtec Partyja Ostrava  186,09
  6. Skaličan Robin        z  DDM Zábřeh              150,94
  7. Holátko Ondřej        z  Sokol Frýdek-Místek     143,47
  8. Poštulka Jan          z  SH Uničov Střelice       91,05
  9. Rösler Dominik        z  DDM Zábřeh               86,56
  10. Kubík Jakub           z  Šprtec Partyja Ostrava   84,44
  11. Gutkajs Lukáš         z  BHSK Kozojedy            77,89
  12. Sedlář Patrik         z  Šprtec Partyja Ostrava   73,03
  13. Friedl Štěpán         z  DDM Zábřeh               70,70
  14. Ťuik Michal           z  DDM Zábřeh               70,35
  15. Kubíková Lucka        z  Šprtec Partyja Ostrava   64,77
  16. Miklovič David        z  CSVČ J.Boska Havířov     44,82
  17. Grapová Klára         z  Šprtec Partyja Ostrava   37,98
  18. Všetečka Jan          z  CSVČ J.Boska Havířov     25,10
  19. Dvořák Daniel         z  CSVČ J.Boska Havířov      9,76
  20. Kopčák Jakub          z  Šprtec Partyja Ostrava    7,57
  21. Pelíšek Ondřej        z  Šprtec Partyja Ostrava    1,00
  22. Pískala Vojtěch       z  CSVČ J.Boska Havířov      1,00

Absolutní pořadí :

  1. Urbášek Michal        m  KSH Sever Zábřeh         615,98
  2. Pelikán Jiří          m  KSH Sever Zábřeh         564,04
  3. Sitta Jan             m  KSH Sever Zábřeh         561,42
  4. Palatka Zdeněk        m  Sokol Frýdek-Místek      548,18
  5. Focher Josef          m  KSH Sever Zábřeh         545,88
  6. Svoboda Josef         m  B.H.C. Dobrá             517,42
  7. Pelikán David         z  KSH Sever Zábřeh         514,05
  8. Elner Tomáš           m  KSH Sever Zábřeh         512,54
  9. Sitta Jaroslav        m  KSH Sever Zábřeh         501,72
  10. Kováč David           m  Šprtec Partyja Ostrava   499,61
  11. Gába Josef            m  Sokol Frýdek-Místek      473,47
  12. Pelikán Pavel         m  KSH Sever Zábřeh         470,42
  13. Vudarčík Michal       m  Notoři Havířov           449,35
  14. Klimánek Radim        m  Šprtec Partyja Ostrava   445,80
  15. Dvořák Štěpán         j  SH Uničov Střelice       444,27
  16. Cudrák Antonín        m  Šprtec Partyja Ostrava   444,24
  17. Pelikán Martin        m  KSH Sever Zábřeh         440,18
  18. Andrle Kamil          j  KSH Sever Zábřeh         436,83
  19. Grapa Matěj           j  Šprtec Partyja Ostrava   419,44
  20. Chylek Michal         j  B.H.C. Dobrá             401,13
  21. Král Lukáš            m  Šprtec Partyja Ostrava   391,60
  22. Sita Libor            j  KSH Sever Zábřeh         388,69
  23. Hlavín Tomáš          m  BHSK Kozojedy            368,71
  24. Schmeister Petr       m  Šprtec Partyja Ostrava   360,60
  25. Válek Petr            m  Notoři Havířov           341,35
  26. Hlavín Matěj          z  BHSK Kozojedy            331,67
  27. Kuba Petr             j  DDM Uničov               324,24
  28. Foltýn Vítězslav      m  B.H.C. Dobrá             321,57
  29. Bilko Jan             m  B.H.C. Dobrá             313,13
  30. Černý Jan             m  KSH Sever Zábřeh         306,53
  31. Vudarčíková Monika    l  Notoři Havířov           305,78
  32. Halás Mikuláš         j  Šprtec Partyja Ostrava   299,34
  33. Schmeister Tomáš      m  Šprtec Partyja Ostrava   293,35
  34. Juhász Jarek          m  Šprtec Partyja Ostrava   277,99
  35. Dudzik Jakub          j  Sokol Frýdek-Místek      270,97
  36. Šebestík Miroslav     j  Sokol Frýdek-Místek      268,84
  37. Ondra Radim           j  SH Uničov Střelice       265,36
  38. Grapa Rostislav       m  Šprtec Partyja Ostrava   262,18
  39. Grabinská Veronika    l  Sokol Frýdek-Místek      260,74
  40. Kováč Jan             m  Šprtec Partyja Ostrava   258,36
  41. Linger Tomáš          z  BHSK Kozojedy            244,97
  42. Poštulka Martin       m  SH Uničov Střelice       243,39
  43. Juhasz David          j  Šprtec Partyja Ostrava   241,37
  44. Ehrenberger Patrik    z  DDM Zábřeh               238,98
  45. Bohdalek Josef        m  Sokol Frýdek-Místek      237,44
  46. Bohdalková Alena      l  Frýdek-Místek            222,69
  47. Bilko Adam            m  B.H.C. Dobrá             218,72
  48. Holátková Elena       l  Sokol Frýdek-Místek      202,01
  49. Ščupák Tomáš          m  Šprtec Partyja Ostrava   194,67
  50. Jež Michal            m  B.H.C. Dobrá             193,68
  51. Kalamár Milan         m  Notoři Havířov           193,46
  52. Matýsek Matěj         z  Šprtec Partyja Ostrava   186,09
  53. Jež Roman             m  B.H.C. Dobrá             174,04
  54. Skaličan Robin        z  DDM Zábřeh               150,94
  55. Tichavský Aleš        m  Šprtmejkři Ostrava       148,62
  56. Holátko Ondřej        z  Sokol Frýdek-Místek      143,47
  57. Ševčík Radek          j  Sokol Frýdek-Místek      135,81
  58. Hulva David           m  Poruba Mandlovna         134,66
  59. Vidomus Michal        m  KSH Sever Zábřeh         133,89
  60. Koloděj Pavel         j  Šprtmejkři Ostrava       119,32
  61. Gilar Lukáš           m  TJ Sokol Tichá           117,61
  62. Habich Libor          j  KSH Sever Zábřeh         117,13
  63. Polesný Vojtěch       j  BHSK Kozojedy            114,20
  64. Kubečka Jan           m  Šprtmejkři Ostrava       108,37
  65. Myroniuk Pavel        m  KSH Sever Zábřeh         107,05
  66. Benko Vladimír        m  Poruba Mandlovna          99,60
  67. Prchala Michal        m  KSH Sever Zábřeh          94,13
  68. Poštulka Jan          z  SH Uničov Střelice        91,05
  69. Urbášek Martin        m  Dubicko                   90,87
  70. Bronclík Petr         m  B.H.C. Dobrá              88,74
  71. Kalmus Vlastimil      m  B.H.C. Dobrá              87,25
  72. Pelikánová Romana     l  KSH Sever Zábřeh          86,59
  73. Rösler Dominik        z  DDM Zábřeh                86,56
  74. Kapek Marek           m  Šprtec Partyja Ostrava    85,22
  75. Kubík Jakub           z  Šprtec Partyja Ostrava    84,44
  76. Hlavínová Lucie       l  BHSK Kozojedy             83,06
  77. Gutkajs Lukáš         z  BHSK Kozojedy             77,89
  78. Hrbáč Petr            m  PS Ještěr Svinov          76,58
  79. Sedlář Patrik         z  Šprtec Partyja Ostrava    73,03
  80. Pail Patrik           j  Šprtec Partyja Ostrava    72,26
  81. Ignác Martin          m  Šprtmejkři Ostrava        71,12
  82. Friedl Štěpán         z  DDM Zábřeh                70,70
  83. Ťuik Michal           z  DDM Zábřeh                70,35
  84. Matějíček Jakub       m  Šprtec Partyja Ostrava    67,94
  85. Kubíková Lucka        z  Šprtec Partyja Ostrava    64,77
  86. Semenec Jan           m  Tieto Stars               63,62
  87. Mach Pavel            m  Šprtec Partyja Ostrava    61,46
  88. Habich Otakar         m  KSH Sever Zábřeh          55,78
  89. Lekeš Jan             j  Arrows Ostrava            53,59
  90. Holátko Daniel        j  Sokol Frýdek-Místek       53,03
  91. Liolias Marek         m  Tieto Stars               52,83
  92. Nikl Michal           m  B.H.C. Dobrá              52,34
  93. Gřešák Dominik        j  Šprtec Partyja Ostrava    48,24
  94. Záruba Pavel          m  Tieto Stars               46,35
  95. Miklovič David        z  CSVČ J.Boska Havířov      44,82
  96. Jursa Radek           m  Tieto Stars               39,87
  97. Wenzelová Monika      l  Šprtec Partyja Ostrava    39,68
  98. Grapová Klára         z  Šprtec Partyja Ostrava    37,98
  99. Zeman Lukáš           j  BHSK Kozojedy             31,66
  100. Valenta Zdeněk        m  Šprtec Partyja Ostrava    29,07
  101. Všetečka Jan          z  CSVČ J.Boska Havířov      25,10
  102. Tkáčová Jana          l  Tieto Stars               24,75
  103. Grabinská Michaela    j  Sokol Frýdek-Místek       22,29
  104. Wilczek Jan           j  CSVČ J.Boska Havířov      20,72
  105. Noga Tomáš            m  B.H.C. Dobrá              19,92
  106. Melichařík Ondřej     j  PS Ještěr Svinov          13,96
  107. Lekeš Marek           m  Arrows Ostrava            11,96
  108. Dvořák Daniel         z  CSVČ J.Boska Havířov       9,76
  109. Skalba Vojtěch        m  Šprtec Partyja Ostrava     9,64
  110. Gřešák Antonín        m  Šprtec Partyja Ostrava     8,27
  111. Kopčák Jakub          z  Šprtec Partyja Ostrava     7,57
  112. Skalba Antonín        m  Šprtec Partyja Ostrava     5,32
  113. Skalba Jakub          m  Šprtec Partyja Ostrava     3,16
  114. Václavíková Mirka     l  Šprtec Partyja Ostrava     1,00
  115. Pelíšek Ondřej        z  Šprtec Partyja Ostrava     1,00
  116. Pískala Vojtěch       z  CSVČ J.Boska Havířov       1,00