OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

Grand Prix 2010

Kategorie mužů

  1. Pelikán Pavel             m  Future                     606,47
  2. Elner Tomáš               m  Future                         578,23
  3. Urbášek Michal            KSH Sever Zábřeh           577,37
  4. Pelikán Jiří              Future                     564,78
  5. Sitta Jan                 m  KSH Sever Zábřeh           541,59
  6. Habich Libor              Future                     527,34
  7. Focher Josef              KSH Sever Zábřeh           517,08
  8. Schmeister Petr           ŠprtnemVámToTam            493,08
  9. Gába Josef                BHC Pardál Ostrava         485,24
  10. Kováč David               Šprtec Partyja Ostrava     480,81
  11. Sitta Jaroslav            KSH Sever Zábřeh           479,64
  12. Palatka Zdeněk            BHC Pardál Ostrava         464,66
  13. Pelikán Martin            KSH Sever Zábřeh           439,12
  14. Svoboda Josef             B.H.C. Dobrá               435,02
  15. Král Lukáš                Šprtec Partyja Ostrava     381,08
  16. Klimánek Radim            Šprtec Partyja Ostrava     354,96
  17. Jež Michal                B.H.C. Dobrá               333,88
  18. Foltýn Vítězslav          B.H.C. Dobrá               286,87
  19. Černý Jan                 KSH Sever Zábřeh           255,77
  20. Cudrák Antonín            Šprtec Partyja Ostrava     243,61
  21. Bohdálek Josef            Future                     243,40
  22. Koloděj Pavel             BHC Pardál Ostrava         235,21
  23. Kubík Martin              Šprtec Partyja Ostrava     234,83
  24. Bronclík Petr             B.H.C. Dobrá               224,58
  25. Grapa Rostislav           Šprtec Partyja Ostrava     220,24
  26. Hlavín Tomáš              BHS Kozojedy               206,86
  27. Fojt Lukáš                Vsetín                     182,74
  28. Jež Roman                 B.H.C. Dobrá               182,41
  29. Nikl Michal               B.H.C. Dobrá               181,05
  30. Juhász Jarek              Šprtec Partyja Ostrava     178,90
  31. Kubalák Jiří              KSH Sever Zábřeh           164,95
  32. Koloděj Dušan             BHC Pardál Ostrava         160,00
  33. Polanský Tomáš            Vsetín                     158,30
  34. Pilát Lukáš               KSH Šternberk              139,60
  35. Hamerka Petr              Šprtec Partyja Ostrava     132,63
  36. Kováč Jan                 Šprtec Partyja Ostrava     132,57
  37. Hluchník Petr             BHC Pardál Ostrava         126,35
  38. Schmeister Tomáš          Šprtec Partyja Ostrava     122,28
  39. Poštulka Martin           SH Uničov Střelice         119,50
  40. Rozsíval Radek            KSH Šternberk              115,35
  41. Alexandrov Pavel          Future                     115,13
  42. Semenc Jan                ŠprtnemVámToTam            109,71
  43. Messing Martin            B.H.C. Dobrá               107,79
  44. Laštovica Karel           Vsetín                     104,95
  45. Bilko Jan                 Dobrá                       99,34
  46. Kalmus Vlastimil          B.H.C. Dobrá                98,11
  47. Kapek Marek               Šprtec Partyja Ostrava      57,76
  48. Bodlák Adam               ŠprtnemVámToTam             46,05
  49. Běhal Martin              Prostějov                   41,21
  50. Bilko Adam                B.H.C. Dobrá                36,76
  51. Šmíd František            BHS Kozojedy                26,36
  52. Jursa Radek               ŠprtnemVámToTam             17,56
  53. Lekeš Marek               Pustkovec                    3,98

Kategorie juniorů

  1. Grapa Matěj               Šprtec Partyja Ostrava     504,65
  2. Sita Libor                Future                     481,29
  3. Andrle Kamil              KSH Sever Zábřeh           418,88
  4. Dvořák Štěpán             SH Uničov Střelice         374,63
  5. Chylek Michal             B.H.C. Dobrá               346,13
  6. Pail Denis                Šprtec Partyja Ostrava     312,59
  7. Pail Patrik               Šprtec Partyja Ostrava     305,84
  8. Ondra Radim               SH Uničov Střelice         281,26
  9. Juhász David              Šprtec Partyja Ostrava     209,58
  10. Morong Erik               KSH Sever Zábřeh           197,39
  11. Dudzik Jakub              BHC Pardál Ostrava         160,22
  12. Polesný Vojtěch           BHS Kozojedy               160,05
  13. Šebestík Miroslav         Frýdek-Místek              132,67
  14. Lekeš Jan                 Pustkovec                  125,92
  15. Kubík Jakub               Šprtec Partyja Ostrava     106,22
  16. Chyťa Filip               KSH Sever Zábřeh            94,42
  17. Ševčík Radek              Future                      84,44
  18. Sedlář Patrik             Šprtec Partyja Ostrava      65,55
  19. Holátko Daniel            BHC Pardál Ostrava          62,49
  20. Halás Mikuláš             Šprtec Partyja Ostrava      62,05
  21. Žváček Michal             KSH Sever Zábřeh            31,03
  22. Zeman Lukáš               BHS Kozojedy                25,65

Kategorie žáků

  1. Pelikán David             z  KSH Sever Zábřeh           419,81
  2. Ehrenberger Patrik        KSH Sever Zábřeh           404,90
  3. Poštulka Jan              SH Uničov Střelice         208,01
  4. Kubíková Lucka            Šprtec Partyja Ostrava     150,66
  5. Ťuik Michal               KSH Sever Zábřeh           150,52
  6. Matýsek Matěj             Šprtec Partyja Ostrava     104,96
  7. Linger Tomáš              BHS Kozojedy                70,74
  8. Holátko Ondřej            BHC Pardál Ostrava          65,12
  9. Grapová Klára             Šprtec Partyja Ostrava      58,48
  10. Hlavín Matěj              BHS Kozojedy                45,94
  11. Gutkajs Lukáš             BHS Kozojedy                45,38
  12. Mertlová Monika           KSH Sever Zábřeh            35,87
  13. Rösler Dominik            KSH Sever Zábřeh             9,94
  14. Kopčák Jakub              Šprtec Partyja Ostrava       6,62
  15. Novotný Lukáš             BHC Pardál Ostrava           1,00

Kategorie žen

  1. Holatková Elena           BHC Pardál Ostrava         247,92
  2. Grabinská Veronika        Future                     210,22
  3. Drábková Zuzana           Future                      32,01
  4. Václavíková Mirka         Šprtec Partyja Ostrava       1,00
  5. Bronclíková Martina       Dobrá                        1,00

Pořadí družstev

  1. Future                      147,50
  2. KSH Sever Zábřeh            143,50
  3. Šprtec Partyja Ostrava      115,50
  4. B.H.C. Dobrá                102,50
  5. BHC Pardál Ostrava           73,50
  6. SH Uničov Střelice           69,00
  7. ŠprtnemVámToTam              30,00
  8. BHS Kozojedy                 30,00
  9. Pustkovec                     8,00
  10. Vsetín                        7,50
  11. Frýdek-Místek                 5,00
  12. Dobrá                         4,00
  13. Prostějov                     3,00