OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

3. turnaj družstev ve šprtci

Grand Prix 2011 / 2012

Soutěž družstev

  1. KSH Sever Zábřeh       109,00
  2. TJ Sokol Střelice       94,00
  3. Future                  83,50
  4. B.H.C. Dobrá            36,50
  5. Vsetín                  15,00
  6. Jeseník                  5,00

Kategorie muži

  1. Pelikán Pavel          m  Future                 405,99
  2. Urbášek Michal         KSH Sever Zábřeh       332,98
  3. Sitta Jaroslav         KSH Sever Zábřeh       323,62
  4. Habich Libor           Future                 322,79
  5. Focher Josef           KSH Sever Zábřeh       270,14
  6. Kubalák Jiří           KSH Sever Zábřeh       268,09
  7. Pelikán Martin         TJ Sokol Střelice      266,70
  8. Smékal Martin          KSH Sever Zábřeh       259,21
  9. Gába Josef             KSH Sever Zábřeh       238,70
  10. Sita Libor             Future                 226,97
  11. Sitta Jan              KSH Sever Zábřeh       197,73
  12. Pelikán Jiří           Future                 170,60
  13. Hájek Dalibor          B.H.C. Dobrá           134,64
  14. Fojt Lukáš             Vsetín                 132,50
  15. Šebestík Miroslav      B.H.C. Dobrá           132,50
  16. Černý Jan              TJ Sokol Střelice      125,05
  17. Svoboda Josef          B.H.C. Dobrá           121,79
  18. Laštovica Karel        Vsetín                 112,14
  19. Godfryd Tomáš          Jeseník                 96,50
  20. Hájek Ladislav         B.H.C. Dobrá            89,65
  21. Smeister Tomáš         Future                  82,00
  22. Poštulka Martin        TJ Sokol Střelice       73,60
  23. Kalmus Vlastimil       B.H.C. Dobrá            61,43
  24. Jež Roman              B.H.C. Dobrá            57,14
  25. Foltýn Vítězslav       B.H.C. Dobrá            52,86
  26. Fajt Jakub             Future                  50,71
  27. Bronclík Petr          B.H.C. Dobrá            48,57
  28. Král Lukáš             Future                  28,00
  29. Jež Michal             B.H.C. Dobrá            27,14
  30. Návrat Michal          B.H.C. Dobrá            22,86

Kategorie ženy

  1. Grabinská Veronika     l  Future                  87,14
  2. Klimková kateřina      Future                  58,83
  3. Bronclíková Martina    B.H.C. Dobrá            25,00
  4. Sitova Ana             Future                  14,29

Kategorie junioři

  1. Andrle Kamil           j  KSH Sever Zábřeh       328,95
  2. Dvořák Štěpán          TJ Sokol Střelice      245,95
  3. Ondra Radim            TJ Sokol Střelice      195,62
  4. Chyťa Filip            TJ Sokol Střelice      123,53
  5. Morong Erik            TJ Sokol Střelice      102,50
  6. Žváček Michal          TJ Sokol Střelice       92,01
  7. Grapa Matěj            j  Future                  71,20
  8. Halás Mikuláš          Future                  31,60
  9. Chylek Michal          Future                  22,86