OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

HaJCH - Hérečky   8 : 4

První jarní den se uskutečnilo 2. utkání nové soutěže Lockdown League. Favoritem tohoto utkání byl bezesporu domácí tým, alespoň co se týče žebříčkového postavení jednotlivců. Hned v úvodní hře sice získali domácí bod za vítězství Radka Hopjana (dále jen Hop) nad Pavlem  v poměru 3:1, ale v souběžně hraném utkání vyrovnává Radek Effenberger (dále jen Effa) vítězným duelem proti Heleně v poměru 3:0. Třetí samostatné utkání mělo velice vyrovnaný průběh a velmi dramatickou koncovku. V té byla šťastnější Romana, která zdolala Mariana 3:2. První třetinu utkání zakončila čtyřhra ve které Hop s Helenou porazili dvojici Pavel - Romana v poměru 3:0 a tím zařídili vyrovnaný stav 2:2.

Druhou třetinu utkání zahájil Hop s Effou a tento zápas tentokrát Effovi vůbec nevyšel. Velmi rychle prohrával 0:2. Pak sice dokázal ještě urvat jeden leg, ale to bylo s jeho strany všechno. Druhý zápas však opět nabídnul velmi vyrovnané utkání rovněž s velmi dramatickou koncovkou. V té byla Helena šťastnější a zvítězila nad Romanou 3:2. A tento stav také rozhodoval ve třetím utkání druhého dějství, kdy Marian získal hodně důležitý bod pro domácí tým a to nad Pavlem. Druhá čtyřhra tentokrát vyšla hostujícímu celku, který ve složení Pavel - Effa zvítězil nad Helenou s mariánem v poměru 3:1 a snížili tak svat na 3:5 před posledním dějstvím.

Jenže hned v první utkání vítězí Hop nad Romanou 3:1 a získává tak 6. bod, který znamená, že domácí již nemohou toto utkání prohrát. Souběžně hraný duel však již rozhodl o vítězi tohoto utkání, když Helena poráží Pavla 3:0. No a v dalším zápase se opět nezadqřilo Effovi a podlehl Marianovi 3:1. Následná čtyřhra už nic na prohře Héreček nemohl nic změni. Dvojice Effa - Romana však zabojovala a opět v pětilegovém zápase koriguje konečný stav utkání na 4:8

Utkání trvalo 3,5 hodiny. Odehrálo se celkem 49 legů s poměrem 29 : 20.

Bodový zisk z utkání :

HaJCH : 3 body za vítězství

Hérečky : 0 bodů za prohru

Sestavy :

HaJCH : Radek Hopjan  (Hop), Helena Doubravská, Marian Bezděk

Hérečky : Romana Pelikánová, Radek Effenberger (Effa), Pavel Doležel

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020