V neděli 25. dubna 2021 se sešli k dalšímu zápasu HaJCH a Šprťáci. Roli favoritů zcela zvládl Hajch a poměrně vysoko zvítězil.

Ale nebylo to úplně jednoduché. Hned úvodní utkání Mářa - Martin přineslo dramatický průběh, ve kterém měl za stavu 2:1 na legy Martin několik možností na vítězství, ale bohužel je nevyužil a Marian nakonec ve velmi dramatické koncovce utkání otočil. I druhé utkání se hrálo na 5 legů. Hela dlouho vzdorovala Davidovi, aby nokonec velmi těsně podlehla 2:3. A i další utkání se hrálo na maximálních 5 legů. A také Honza měl možnost v duelu s Hopem získat důležitý bod, ale nakonec zkušenější Hop utkání dovedl do vítězného konce. První třetinu zápasu nakonec úspěšně ovládla Hela s Mářou proti Martinovi a Honzovi a vítězstvím 3:1 odskočili na dvoubodové vedení.

Hned v úvodu druhé třetiny zápasu ještě David stáhnul na rozdíl jednoho bodu když zvítězil nad Mářou 3:1. Jenže další dva zápasy skončili výsledkem 3:0 pro Hopa i Helu a v následující čtyřhře se Šprťáci pokusili zůstat ještě ve hře o vítězství. Hela a Hop nakonec svedli velmi těžkou bitvu s dvojicí Martin - David. Nejprve to již vypadalo na hladké vítěztví Hopa a Heli a to když už vedli 2:0 na legy. Jenže pak přišla neověřitelná bitva. Výsledkem nakonec byl vyrovnaný stav 2:2. Jenže v posledním rozhodujícím legu to již Šprťákům nevyšlo a prohra 2:3 znamenala další pokračování v zápasu již jen o případnou remízu. Jenže tato, trochu nešťastně prohraná čtyřhřa asi vzala Šprťákům sebvědomí a v dalších zápasech již poměrně bez dramatu domácí navyšovali své vedení.