OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

2. týden v únoru:

Jednotlivci:

Radek Hopjan je stále první v žebříčku jednotlivců,drží si příjemný náskok před stále druhým Davidem Pelikánem. Třetí místo stále obhajuje Romana Pelikánová před Radkem Effenbergerem. 

Čtyřhra:

Máme zde další výměnu na první příčce. David Pelikán si bere první místo znovu pro sebe. Na druhé místo se přesunul Martin Pelikán a na třetí Eva Hejná. Vedoucí hráčka po minulém týdnu Romana Pelikánová se propadla na čtvrtou pozici žebříčku. 


1. týden v únoru:

Jednotlivci:

Radek Hopjan je stále první v žebříčku jednotlivců a v tomto týdnu navýšil bodový stav oproti poslední aktualizaci žebříčku. Druhou příčku stále bezpečně drží David Pelikán. Změna je však na 3. místě, na které se propracovala Romana Pelikánová.

Čtyřhra:

Ve čtyřhře máme nového lídra žebříčku.  Po třech týdnech vystřídala Romana Pelikánová ve vedení Davida Pelikána. 

Skokan týdne :

Největší skok žebříčkem zaznamenal ve čtyřhře Radek Effenberger, který se posunul ze sedmé příčky na čtvrtou

 

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Šipky se hrají v budově tribuny na zábřežském stadioně. V současné době je instalován 1 terč a připravuje se instalace 2. terče. Tu plánujeme na měsíc květen.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020