OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

2. týden v únoru:

Jednotlivci:

Radek Hopjan je stále první v žebříčku jednotlivců,drží si příjemný náskok před stále druhým Davidem Pelikánem. Třetí místo stále obhajuje Romana Pelikánová před Radkem Effenbergerem. 

Čtyřhra:

Máme zde další výměnu na první příčce. David Pelikán si bere první místo znovu pro sebe. Na druhé místo se přesunul Martin Pelikán a na třetí Eva Hejná. Vedoucí hráčka po minulém týdnu Romana Pelikánová se propadla na čtvrtou pozici žebříčku. 


1. týden v únoru:

Jednotlivci:

Radek Hopjan je stále první v žebříčku jednotlivců a v tomto týdnu navýšil bodový stav oproti poslední aktualizaci žebříčku. Druhou příčku stále bezpečně drží David Pelikán. Změna je však na 3. místě, na které se propracovala Romana Pelikánová.

Čtyřhra:

Ve čtyřhře máme nového lídra žebříčku.  Po třech týdnech vystřídala Romana Pelikánová ve vedení Davida Pelikána. 

Skokan týdne :

Největší skok žebříčkem zaznamenal ve čtyřhře Radek Effenberger, který se posunul ze sedmé příčky na čtvrtou

 

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020