Romana poráží vedoucí duel zábřežského žebříčku.

V pátek 10. července se spolu nejprve utkali Martin a David Pelikánovi a po dramatickém závěru zvítězil Martin a upevnil si vedoucí příčku v žebříčku. V dalším duelu ale přišlo první překvapení, kdy Romana dokázala stáhnout Davidův náskok na 10:10, aby v následující hře získala 3 body a utkání ukončila svým vítězstvím. A stejně si vedla i ve druhém utkání proti Martinovi a dotáhla zápas ke druhé velmi cenné výhře.

Ve druhé polovině opět zvítězil Martin nad Davidem a po té oplatil Romaně porážku z prvního utkání. Stejně tak i David ve druhém utkání zdolal Romanu a mírně si vylepšil statisku v žebříčku.

Následně se hráči sešli o víkendu, konkrétně v neděli odpoledne. K výše jmenovaným hráčům z pátečních utkání se přidali ještě Pavel Doležel a Radek Hopjan. Nejprve se odehrálo utkání dvojic, kde Martin s Davidem dokázali porazit Pavla s Radkem. Pak již přišly na řadu utkání jednotlivců a to na dvou hřištích současně. Tam ovládl hru Radek Hopjan, který postupně porazil Pavla, Romanu, Davida i Martina. Tentokrát se vůbec nedařilo stříbrnému z turnaje Pavlu Doležalovi, který odešel ze všech utkání z porážkou.

Na závěr jsme opět dali utkání dvojic, tentokrát David S Radkem porazily Romanu s Martin.

Další společné hraní plánujeme na úterý 14. července od 16:30 hodin