OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Romana poráží vedoucí duel zábřežského žebříčku.

V pátek 10. července se spolu nejprve utkali Martin a David Pelikánovi a po dramatickém závěru zvítězil Martin a upevnil si vedoucí příčku v žebříčku. V dalším duelu ale přišlo první překvapení, kdy Romana dokázala stáhnout Davidův náskok na 10:10, aby v následující hře získala 3 body a utkání ukončila svým vítězstvím. A stejně si vedla i ve druhém utkání proti Martinovi a dotáhla zápas ke druhé velmi cenné výhře.

Ve druhé polovině opět zvítězil Martin nad Davidem a po té oplatil Romaně porážku z prvního utkání. Stejně tak i David ve druhém utkání zdolal Romanu a mírně si vylepšil statisku v žebříčku.

Následně se hráči sešli o víkendu, konkrétně v neděli odpoledne. K výše jmenovaným hráčům z pátečních utkání se přidali ještě Pavel Doležel a Radek Hopjan. Nejprve se odehrálo utkání dvojic, kde Martin s Davidem dokázali porazit Pavla s Radkem. Pak již přišly na řadu utkání jednotlivců a to na dvou hřištích současně. Tam ovládl hru Radek Hopjan, který postupně porazil Pavla, Romanu, Davida i Martina. Tentokrát se vůbec nedařilo stříbrnému z turnaje Pavlu Doležalovi, který odešel ze všech utkání z porážkou.

Na závěr jsme opět dali utkání dvojic, tentokrát David S Radkem porazily Romanu s Martin.

Další společné hraní plánujeme na úterý 14. července od 16:30 hodin

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020