KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

Romana poráží vedoucí duel zábřežského žebříčku.

V pátek 10. července se spolu nejprve utkali Martin a David Pelikánovi a po dramatickém závěru zvítězil Martin a upevnil si vedoucí příčku v žebříčku. V dalším duelu ale přišlo první překvapení, kdy Romana dokázala stáhnout Davidův náskok na 10:10, aby v následující hře získala 3 body a utkání ukončila svým vítězstvím. A stejně si vedla i ve druhém utkání proti Martinovi a dotáhla zápas ke druhé velmi cenné výhře.

Ve druhé polovině opět zvítězil Martin nad Davidem a po té oplatil Romaně porážku z prvního utkání. Stejně tak i David ve druhém utkání zdolal Romanu a mírně si vylepšil statisku v žebříčku.

Následně se hráči sešli o víkendu, konkrétně v neděli odpoledne. K výše jmenovaným hráčům z pátečních utkání se přidali ještě Pavel Doležel a Radek Hopjan. Nejprve se odehrálo utkání dvojic, kde Martin s Davidem dokázali porazit Pavla s Radkem. Pak již přišly na řadu utkání jednotlivců a to na dvou hřištích současně. Tam ovládl hru Radek Hopjan, který postupně porazil Pavla, Romanu, Davida i Martina. Tentokrát se vůbec nedařilo stříbrnému z turnaje Pavlu Doležalovi, který odešel ze všech utkání z porážkou.

Na závěr jsme opět dali utkání dvojic, tentokrát David S Radkem porazily Romanu s Martin.

Další společné hraní plánujeme na úterý 14. července od 16:30 hodin

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020