OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

Romana poráží vedoucí duel zábřežského žebříčku.

V pátek 10. července se spolu nejprve utkali Martin a David Pelikánovi a po dramatickém závěru zvítězil Martin a upevnil si vedoucí příčku v žebříčku. V dalším duelu ale přišlo první překvapení, kdy Romana dokázala stáhnout Davidův náskok na 10:10, aby v následující hře získala 3 body a utkání ukončila svým vítězstvím. A stejně si vedla i ve druhém utkání proti Martinovi a dotáhla zápas ke druhé velmi cenné výhře.

Ve druhé polovině opět zvítězil Martin nad Davidem a po té oplatil Romaně porážku z prvního utkání. Stejně tak i David ve druhém utkání zdolal Romanu a mírně si vylepšil statisku v žebříčku.

Následně se hráči sešli o víkendu, konkrétně v neděli odpoledne. K výše jmenovaným hráčům z pátečních utkání se přidali ještě Pavel Doležel a Radek Hopjan. Nejprve se odehrálo utkání dvojic, kde Martin s Davidem dokázali porazit Pavla s Radkem. Pak již přišly na řadu utkání jednotlivců a to na dvou hřištích současně. Tam ovládl hru Radek Hopjan, který postupně porazil Pavla, Romanu, Davida i Martina. Tentokrát se vůbec nedařilo stříbrnému z turnaje Pavlu Doležalovi, který odešel ze všech utkání z porážkou.

Na závěr jsme opět dali utkání dvojic, tentokrát David S Radkem porazily Romanu s Martin.

Další společné hraní plánujeme na úterý 14. července od 16:30 hodin

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Šipky se hrají v budově tribuny na zábřežském stadioně. V současné době je instalován 1 terč a připravuje se instalace 2. terče. Tu plánujeme na měsíc květen.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020