OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

K turnaji přišlo 8 soutěžících a nejlépe se dařilo Radimovi, který ztratil půl bodu za remízu s obhájcem Masters 2019 Davidem Pelikánem. Třetí příčku vybojoval pohodlně Jan Poštulka před Martinem Pelikánem. Pátou příčku nakonec získala Adélka Poštulková díky pomocnému parametru Bucholz.

Křížová tabulka turnaje

 1. Radim ONDRA      4.5   5:V 2:R 7:V 3:V 6:V
 2. David PELIKÁN    4.0   8:V 1:R 3:R 7:V 5:V
 3. Jan POŠTULKA     3.5   6:V 4:V 2:R 1:P 7:V
 4. Martin PELIKÁN   2.5   7:R 3:P 5:V 6:P 8:V
 5. Adéla POŠTULKOVÁ 2.0   1:P 6:V 4:P 8:V 2:P
 6. Martin POŠTULKA  2.0   3:P 5:P 8:V 4:V 1:P
 7. Jan MALÍK        1.5   4:R 8:V 1:P 2:P 3:P
 8. Jan ČERNÝ        0.0   2:P 7:P 6:P 5:P 4:P

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

 • 50,- Kč - zapůjčení šipek
 • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

 • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
 •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020