OK

Vítězové Mistrovství ČSSH 2016V mužské kategorii to byla již od prvního kola stíhací jízda D. Pelikána, K. Laštovici a R. Ondry, kteří se drželi na prvních místech skoro celý turnaj. O vítězství Davida Pelikána bylo rozhodnuto již kolo před koncem kdy porazil K. Laštovicu a udělal si tak 3 bodový náskok před R. Ondrou. Ten sice mohl srovnat počet bodů, ale díky horšímu umístění v konečném pořadí GP Davida předběhnout nemohl. Na 4. místo se v posledním kole vyšvihl mladý Jiří Dohnal.

V Žákovské kategorii byla podobná situace. Až do 4. kola to bylo stoprocentní vystoupení L. Kováře a M. Ščerby. V pátém kole vzájemný zápas těchto dvou skončil remízou a až v 6. kole M. Ščerba podlehl M. Mikulenkovi a Lukáš měl volnou cestu k vítězství.

Pořadí mužů:

JMÉNO                                                              KLUB                                                                    BODŮ       VÝHER

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.