OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

Propozice PELISPORT CUP 2021 jednotlivců

Dlouhodobá klubová soutěž jednotlivců v šipkách pro rok 2021 pro 4, 8 nebo 16 hráčů. V případě jiného počtu přihlášených hráčů, budou hráči zařazeni do předkola (dle aktuálního žebříčku). Postupující hráči z předkola doplní základní hrací systém.

Již se přihlásili :

Romana Pelikánová, David Pelikán, Martin Pelikán, Radek Effenberger, Pavel Doležel, Jan Černý, Helena Doubravská, Eva Hejná, Petr Jurka, Marian Bezděk, Tomáš Jurka, Radek Hopjan.

Systém turnaje:

Vyřazovací pavouk na dvě prohry. (4, 8, 16, 32 hráčů) Jakmile hráč 2x prohraje, je z turnaje vyřazen. Bude však i nadále hrát utkání pro konečné umístění. Ve finále se tak proti sobě postaví dva hráči, z toho jeden již s sebou do finálového utkání nese jednu prohru. V případě, že finále prohraje hráč bez prohry, hraje se druhý finálový zápas, jehož vítěz se stane vítězem celého poháru.

Jeden zápas:

Zápasy č. 1 - 24 :

na 7 vítězných legů (BO13), leg se hraje na 301 s uzavíráním na single, double, triple, jakýkoliv bull.

Zápasy č. 25 - 29 :

na 9 vítězných legů (BO17), leg se hraje na 301 s uzavíráním na single, double, triple, jakýkoliv bull.

Finále :

na 11 vítězných legů (BO21), leg se hraje na 301 s uzavíráním na single, double, triple, jakýkoliv bull.

V jakémkoliv zápase se po každé sérii 5 legů následuje přestávka - cca 6 minut i na cigaretu.

Termíny zápasů:

Na odehrání zápasu bude vymezen určitý čas v rozpisu (rozpis na webu klubu), kdy do uvedeného termínu je povinnost zápas odehrát. Termín zápasu si dohodnou samotní hráči, kteří si musí domluvit rozhodčího na zapisování a potvrzení výsledků.

Startovné:  

25,- Kč za hráče (platba hotově u Romany Pelikánové)
přihlášku je potřeba odeslat níže uvedeným formulářem

Zařazení do pavouku

Po obdržení všech přihlášek se vytvoří pořadí dle aktuálního žebříčku jednotlivců ke dni uzavření přihlášek. Z tohoto pořadí se k sobě nalosují hráči pro 1. kolo pavouku dle logiky švýcarského systému.

Uzávěrka přihlášek

14. února 2021 - do tohoto termínu je potřeba odeslat formulář přihlášky a následně uhradit startovné.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020