OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

V úterý 25. května jsme zahájili jednání s litovelským klubem KLIP Litovel o případné budoucí spolupráci. Hned večer se s námi zkontaktovali jejich hráči, působící v Šumperku. Jednání bylo rychlé a konstruktivní. Vzešel z toho první osobní kontakt, ke kterému pokud dovolí počasí dojde v sobotu v Šumperku na hřišti, kde trénují. Jedná se o hlinito písčitý povrch. V rámci jednání bychom měli odehrát i nějaké utkání na kvalitnějším hřišti, než na kterém hrajeme v Zábřehu. S výsledkem jednání Vás budeme na našich stránkách informovat.

Rovněž jsem se zkontaktoval s prezidentem České federace koulových sportů (ČFKS) ing. Petrem Stokláskem. Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci s tím, že bychom vstoupili do České Asociace Petanque Klubů (ČAPEK). Tím bychom se pak mohli zúčastnit turnajů, které ČAPEK pořádá včetně Mistrovství ČR. Zároveň jsme pozváni na srpnové soustředění mládeže do Rapotína, kde se nám budou věnovat zkušení trenéři a vysvětlí nám metodiku práce s mládeží. V závěru tohoto soutředění pak proběhne Mistrovství ČR juniorů, kterého se můžeme jako diváci zúčastnit. určitě to bude mít pro nás nějaký přínos.

Jelikož máme celkem početnou členskou základnu, chceme někam posunout i jednání s SK Zábřeh a Městem Zábřeh ohledně vybudování hřiště, abychom mohli kvalitně trénovat a zkusit se probojovat i na prestižní turnaje.

Tak Ať nám to koulí.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Šipky se hrají v budově tribuny na zábřežském stadioně. V současné době je instalován 1 terč a připravuje se instalace 2. terče. Tu plánujeme na měsíc květen.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020