KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

V úterý 25. května jsme zahájili jednání s litovelským klubem KLIP Litovel o případné budoucí spolupráci. Hned večer se s námi zkontaktovali jejich hráči, působící v Šumperku. Jednání bylo rychlé a konstruktivní. Vzešel z toho první osobní kontakt, ke kterému pokud dovolí počasí dojde v sobotu v Šumperku na hřišti, kde trénují. Jedná se o hlinito písčitý povrch. V rámci jednání bychom měli odehrát i nějaké utkání na kvalitnějším hřišti, než na kterém hrajeme v Zábřehu. S výsledkem jednání Vás budeme na našich stránkách informovat.

Rovněž jsem se zkontaktoval s prezidentem České federace koulových sportů (ČFKS) ing. Petrem Stokláskem. Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci s tím, že bychom vstoupili do České Asociace Petanque Klubů (ČAPEK). Tím bychom se pak mohli zúčastnit turnajů, které ČAPEK pořádá včetně Mistrovství ČR. Zároveň jsme pozváni na srpnové soustředění mládeže do Rapotína, kde se nám budou věnovat zkušení trenéři a vysvětlí nám metodiku práce s mládeží. V závěru tohoto soutředění pak proběhne Mistrovství ČR juniorů, kterého se můžeme jako diváci zúčastnit. určitě to bude mít pro nás nějaký přínos.

Jelikož máme celkem početnou členskou základnu, chceme někam posunout i jednání s SK Zábřeh a Městem Zábřeh ohledně vybudování hřiště, abychom mohli kvalitně trénovat a zkusit se probojovat i na prestižní turnaje.

Tak Ať nám to koulí.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020