Liberec - Hradec Králové   6 : 12

Postupuje Hradec Králové, kterého koučoval David, liberecký tým koučoval Martin.
Odehrálo se 6 vzájemných zápasů. Při play off nepočítáme bod za vítězný zápas v sérii, ale počet utržených bodů za zápas. Tedy za klasickou výhru po 3 třetinách - 3 body, výhru v prodložení nebo po nájezdech za 2 body a prohru v prodloužení nebo nájezdech za 1 bod. Získáním min. 11 bodů jedním z mužstev končí série.
Statistiky série - střelci :

Liberec:

Michal Birner - 8, Ronald Knot – 7, Lukáš Derner – 4, Lukáš Krenželok – 2, Michal Bulíř – 2, Radan Lenc - 1

Hradec Králové

Oscar Eklund - 10, Jakub Orsava - 9, Jordan Perret - 4 Petr Zámorský - 4, Richard Nedomlel - 3, Lukáš Cingel - 2

Liberec - Hr. Králové  3 : 9

( 0 : 4 , 2 : 3 , 1 : 2)
Rozhodla již 1. třetina, která udala ráz celého utkání. V zápase se blýsknul 4 góly Oscar Eklund.
Využité přesilovky: 0 : 1

Liberec - Hr. Králové  3 : 2

( 0 : 1 , 1 : 0 , 2 : 1 )

Důležitý moment utkání nastal ve 2. třetině, když 5 vteřin před koncem vyrovnal Michal Bulíř.

Hr. Králové - Liberec  5 : 4

( 1 :  1, 4 : 0 , 0 : 3 )

Opět rozhodla o osudu utkání 2. třetina. Jediné trestné střílení v zápase proměnil Jakub Orsava.

Hr. Králové - Liberec  4 : 6

( 0 : 2 , 2 : 2 , 2 : 2)
Velice vyrovnané střetnutí až do úplného konce a 20 sekund před koncem rozhodl Lukáš Derner zvýšením na 4:6.
Využité přesilovky: 1 : 1

Liberec - Hr. Králové  5 : 6

( 1 : 3 , 1 : 0  , 3 : 3)
Střelcem utkání se stal Michal Birner se 4 vstřelenými brankami, z toho jedna z trestného střílení.

Hr. Králové - Liberec  7 : 4

( 1 : 0 , 4 : 2 , 2 : 2)
Hattrickem se blýsknul  hradecký Jakub Orsava. Za zmínku stojí velmi důležitá branka 17 sekund před koncem 2. třetiny, kterou vstřelil Lukáš Derner.