Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam erat volutpat.

Stolní hokej šprtec

Trénujeme v zasedací místnosti zábřežského stadionu každý druhý pátek.
Příští trénink (Masters)
:
4.turnaj Masters  10.11.2023 od 18:00
5.turnaj Masters  24.11.2023 od 18:00
6.turnaj Masters    8.12.2023 od 18:00

Mölkky

Příště hrajeme  :

Neděle 5. listopadu od 14:00 - koberec (zasedačka)

Pétanque

V současné době sice netrénujeme z důvodou toho, že v Zábřeze není prostor, kde tuto hru hrát (hřiště s tvrdým povrchem), ale v roce 2024 by se měly na stadioně postavit 3 hřiště na Pétanque. Městské zastupitelstvo ji schválilo finanční částku na výstavbu hřiště ve výši 250 tisíc korun. Hřiště bude využívat náš klub pro Pétanque a zároveň i pro Mölkky.
Jakmile budou známy detailnější informace, rádi je pro Vás tady zveřejníme.

molkky-02.png

Mölkky

Mölkky byly založeny dne 5. června 2021. Tuto původem finskou hru mohou hrát hráči a hráčky libovolného věku a to rekreačně i soutěžně. Hrajeme na stadioně celoročně. 

Více o Mölkky

sprtec-logo-3.png

Šprtec

Oddíl Stolního hokeje - šprtce.
Již 22 let v Zábřeze působí klub stolního hokeje, který získal mnoho významných titulů a jeho základnou prošlo více jak stovka žáků i dospělých.

Více o šprtci

Chcete si zahrát Mölkky ?

Neznáte finskou hru Mölkky a chcete se s ní seznámit? Nebo si ji rovnou zahrát a vyzkoušet tak tuto nádhernou a návykovou hru u které zažijete hodně zábavy.
Pokud si chcete zahrát Mölkky jen někdy, nebo pravidelně, máme pro Vás v našem klubu řešení. Jaké, to se dozvíte v detailu tohoto článku.

                                  Více informací

IMG_4356.jpg

Naši sponzoři

Pelisport - strojní vyšívání

PELISPORT - partner klubu

Alfa Beta Servis

 Alfa_beta_servis.png