OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pro hru potřebujete sadu koulí a košonek. Koule se prodávají pro rekreační nebo soutěžní použití.

Rekreační petanque

Pokud začínáte a nechcete ze začátku do hry moc investovat, je lepší si pořídit levnější rekreační koule, které se pohybují v řádu stokorun za 3 ks koulí + košenek. Určitě to chce však ocelové koule.

Soutěžní petanque

Pokud víte, že chcete spíše soutěžit, je vhodné si pořídit soutěžní koule, které se již pohybují v řádech tisíců. Nejlevnější soutěžní koule zašínají na 999,- Kč za 3 ks + košonek.

Můžete navštívit stránky Decathlonu, kde najdete vybavení pro pětanque.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020