OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

David Pelikán - Mistr ČR 2008David Pelikán - Mistr ČR 2018

Ano je tomu tak. Po 3 letech vybojoval hráč Zábřeha titul Mistra České republiky. Tentokrát v kategorii mladších žáků. David Pelikán nepoznal na mistrovském turnaji porážku a v dramatickém utkání s druhým hráčem Českého poháru dokázal zvítězit. Tím samozřejmě patří tomuto hráčí i vítězství v Českém poháru.
Další úspěch pro náš klub zaznamenal Kamil Andrle, který vybojoval 2. místo na MČR 2008 v kategorii starších žáků.
MČR se zúčastnil ještě Patrik Ehrenberger, který podal rovněž výborné výkony, ale zaplatil nováčkovskou daň, když se umístil na 4. místě. U něj se projevil malý počet odehraných turnajů, kdy právě zkušenosti jsou klíčovým momentem v takto těžkých zápasech. Nicméně Patrik postoupil na MČR se 6. místa, které si ještě o 2 místa polepšil. Dokázal tak, že pokud u šprtce vydrží, má náš klub dalšího talentovaného člena.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020