OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

David Pelikán - Mistr ČR 2008David Pelikán - Mistr ČR 2018

Ano je tomu tak. Po 3 letech vybojoval hráč Zábřeha titul Mistra České republiky. Tentokrát v kategorii mladších žáků. David Pelikán nepoznal na mistrovském turnaji porážku a v dramatickém utkání s druhým hráčem Českého poháru dokázal zvítězit. Tím samozřejmě patří tomuto hráčí i vítězství v Českém poháru.
Další úspěch pro náš klub zaznamenal Kamil Andrle, který vybojoval 2. místo na MČR 2008 v kategorii starších žáků.
MČR se zúčastnil ještě Patrik Ehrenberger, který podal rovněž výborné výkony, ale zaplatil nováčkovskou daň, když se umístil na 4. místě. U něj se projevil malý počet odehraných turnajů, kdy právě zkušenosti jsou klíčovým momentem v takto těžkých zápasech. Nicméně Patrik postoupil na MČR se 6. místa, které si ještě o 2 místa polepšil. Dokázal tak, že pokud u šprtce vydrží, má náš klub dalšího talentovaného člena.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020