OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

David Pelikán - Mistr ČR 2008David Pelikán - Mistr ČR 2018

Ano je tomu tak. Po 3 letech vybojoval hráč Zábřeha titul Mistra České republiky. Tentokrát v kategorii mladších žáků. David Pelikán nepoznal na mistrovském turnaji porážku a v dramatickém utkání s druhým hráčem Českého poháru dokázal zvítězit. Tím samozřejmě patří tomuto hráčí i vítězství v Českém poháru.
Další úspěch pro náš klub zaznamenal Kamil Andrle, který vybojoval 2. místo na MČR 2008 v kategorii starších žáků.
MČR se zúčastnil ještě Patrik Ehrenberger, který podal rovněž výborné výkony, ale zaplatil nováčkovskou daň, když se umístil na 4. místě. U něj se projevil malý počet odehraných turnajů, kdy právě zkušenosti jsou klíčovým momentem v takto těžkých zápasech. Nicméně Patrik postoupil na MČR se 6. místa, které si ještě o 2 místa polepšil. Dokázal tak, že pokud u šprtce vydrží, má náš klub dalšího talentovaného člena.

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020