V neděli 22. ledna 2023 ve vnitřních prostorách stadionu zahájíme sezónu roku 2023. Od 14 hodin, bychom měli opět potrénovat formou klubové soutěže. Od minulého roku již hrajeme formátem 2 setů v jednom utkání a to jak ve dvojicích tak ve trojicích.
Také bych měli probrat nominaci na únorové halové Mistrovství ČR v Mölkky a pak ještě na následující halový turnaj v Brně. Účast na těchto turnajích je také brána jako příprava na vrchol sezóny a to venkovní Mistrovství ČR, které se hraje v září. Opět i v tomto roce bychom upřednostňovali sestavení družstev společně se Střelicemi a to ve dvou družstvech Matony a Pelmel.

Dalším bodem k diskusi bude Moravská série, která naváže na minulý ročník. Sérii, kterou pořádá náš klub bychom chtěli udržet ve stejném formátu jako v minulosti a případně ji rozšířit o další týmy. Já osobně bych doporučoval zohlednit sestavení týmů podle možných repre družstev a jejich kombinací, kde by se vlastně hráči více spolu sehráli. 

Proto je vhodné, abychom se v neděli sešli v co největším počtu a abychom mezi hraním vše potřebné prodiskutovali. Čekáme na Vaše další náměty, které by ještě více vylepšili naši činnost.

Asi dalším důležitým bodem bude projednání letních tréninků. Určitě bychom měli snížit počet pravidelných tréninků se 3 dnů na 2 dny. Již nyní je jasné, že jeden den bude určitě neděle. Ten druhý hrací den bychom měli společně nalézt tak, aby vyhovoval pokud možno co největšímu počtu hráčů. Není sice nutné tento den "najít" již v tuto neděli, ale je lepší o tom jednat v předstihu. Letní sezónu pak chceme začít od dubna. Do té doby budeme hrávat na koberci.