OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

1. turnaj Masters 2021

Deset hráčů na první turnaj svědčí o tom, že po nedohraném minulém ročníku, zaviněném vládními nařízením, kdy jsme nemohli šprtec hrát jsou hráči "nažhaveni" na hraní šprtce. Po delší době přišel i Josef Focher, jehož účast vždy zvýší kvalitu turnaje. Nejprve prohrál s Davidem a následně remizoval s Martinem Poštulkou, aby však v následujících kolech zvítězil a dostal se tak na konečné 2. místo. Výborně do turnaje vstoupil i Radim Ondra, který po úvodním vítězství na Adélkou dokázal zvítězit i nad Davidem a postoupil do čela průběžného pořadí. Jenže pak přišla remíza z Martinem Pelikánem, prohra s Josefem a remíza s Maldou, což znamenalo 4. konečné místo. Parkaticky stejný osud potkal Martina Pelikána, který první dvě utkání vyhrál, Pak však přišly remízi s Radimem a Davidem a poslední utkání proti Josefovi Martin nezvládl a prohral. To však stačilo na konečné 3. místo.

Pátou příčku, za které se ještě získávají celé body obsadila Adélka Poštulková, která na pomocné body Bucholz odstavila Honzu Černého na 6. místo. První turnaj vůbec nevyšel Honzu Poštulkovi a Honzu Malíkovi, kteří získali pouze po 1 vítězství.

Křížová tabulka turnaje :

1  David PELIKÁN          3.5    2:V  4:P  7:V  3:R  5:V
2  Josef FOCHER           3.5    1:P  7:R  9:V  4:V  3:V
3  Martin PELIKÁN         3      6:V  9:V  4:R  1:R  2:P
4  Radim ONDRA            3      5:V  1:V  3:R  2:P 10:R
5  Adéla POŠTULKOVÁ       2.5    4:P 10:V  8:V  7:R  1:P
6  Jan ČERNÝ              2.5    3:P  8:P 10:V  9:R  7:V
7  Martin POŠTULKA        2     10:V  2:R  1:P  5:R  6:P
8  Jan POŠTULKA           2      9:P  6:V  5:P 10:P  0:V
9  Dominik HEJNÝ          1.5    8:V  3:P  2:P  6:R  0:P
10 Jan MALÍK              1.5    7:P  5:P  6:P  8:V  4:R

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020