OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

1. turnaj Masters 2021

Deset hráčů na první turnaj svědčí o tom, že po nedohraném minulém ročníku, zaviněném vládními nařízením, kdy jsme nemohli šprtec hrát jsou hráči "nažhaveni" na hraní šprtce. Po delší době přišel i Josef Focher, jehož účast vždy zvýší kvalitu turnaje. Nejprve prohrál s Davidem a následně remizoval s Martinem Poštulkou, aby však v následujících kolech zvítězil a dostal se tak na konečné 2. místo. Výborně do turnaje vstoupil i Radim Ondra, který po úvodním vítězství na Adélkou dokázal zvítězit i nad Davidem a postoupil do čela průběžného pořadí. Jenže pak přišla remíza z Martinem Pelikánem, prohra s Josefem a remíza s Maldou, což znamenalo 4. konečné místo. Parkaticky stejný osud potkal Martina Pelikána, který první dvě utkání vyhrál, Pak však přišly remízi s Radimem a Davidem a poslední utkání proti Josefovi Martin nezvládl a prohral. To však stačilo na konečné 3. místo.

Pátou příčku, za které se ještě získávají celé body obsadila Adélka Poštulková, která na pomocné body Bucholz odstavila Honzu Černého na 6. místo. První turnaj vůbec nevyšel Honzu Poštulkovi a Honzu Malíkovi, kteří získali pouze po 1 vítězství.

Křížová tabulka turnaje :

1  David PELIKÁN          3.5    2:V  4:P  7:V  3:R  5:V
2  Josef FOCHER           3.5    1:P  7:R  9:V  4:V  3:V
3  Martin PELIKÁN         3      6:V  9:V  4:R  1:R  2:P
4  Radim ONDRA            3      5:V  1:V  3:R  2:P 10:R
5  Adéla POŠTULKOVÁ       2.5    4:P 10:V  8:V  7:R  1:P
6  Jan ČERNÝ              2.5    3:P  8:P 10:V  9:R  7:V
7  Martin POŠTULKA        2     10:V  2:R  1:P  5:R  6:P
8  Jan POŠTULKA           2      9:P  6:V  5:P 10:P  0:V
9  Dominik HEJNÝ          1.5    8:V  3:P  2:P  6:R  0:P
10 Jan MALÍK              1.5    7:P  5:P  6:P  8:V  4:R

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020