OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

1. turnaj Masters 2021

Deset hráčů na první turnaj svědčí o tom, že po nedohraném minulém ročníku, zaviněném vládními nařízením, kdy jsme nemohli šprtec hrát jsou hráči "nažhaveni" na hraní šprtce. Po delší době přišel i Josef Focher, jehož účast vždy zvýší kvalitu turnaje. Nejprve prohrál s Davidem a následně remizoval s Martinem Poštulkou, aby však v následujících kolech zvítězil a dostal se tak na konečné 2. místo. Výborně do turnaje vstoupil i Radim Ondra, který po úvodním vítězství na Adélkou dokázal zvítězit i nad Davidem a postoupil do čela průběžného pořadí. Jenže pak přišla remíza z Martinem Pelikánem, prohra s Josefem a remíza s Maldou, což znamenalo 4. konečné místo. Parkaticky stejný osud potkal Martina Pelikána, který první dvě utkání vyhrál, Pak však přišly remízi s Radimem a Davidem a poslední utkání proti Josefovi Martin nezvládl a prohral. To však stačilo na konečné 3. místo.

Pátou příčku, za které se ještě získávají celé body obsadila Adélka Poštulková, která na pomocné body Bucholz odstavila Honzu Černého na 6. místo. První turnaj vůbec nevyšel Honzu Poštulkovi a Honzu Malíkovi, kteří získali pouze po 1 vítězství.

Křížová tabulka turnaje :

1  David PELIKÁN          3.5    2:V  4:P  7:V  3:R  5:V
2  Josef FOCHER           3.5    1:P  7:R  9:V  4:V  3:V
3  Martin PELIKÁN         3      6:V  9:V  4:R  1:R  2:P
4  Radim ONDRA            3      5:V  1:V  3:R  2:P 10:R
5  Adéla POŠTULKOVÁ       2.5    4:P 10:V  8:V  7:R  1:P
6  Jan ČERNÝ              2.5    3:P  8:P 10:V  9:R  7:V
7  Martin POŠTULKA        2     10:V  2:R  1:P  5:R  6:P
8  Jan POŠTULKA           2      9:P  6:V  5:P 10:P  0:V
9  Dominik HEJNÝ          1.5    8:V  3:P  2:P  6:R  0:P
10 Jan MALÍK              1.5    7:P  5:P  6:P  8:V  4:R

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020