OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Masters 2021

 • 3. turnaj Masters 2021

  V pátek 9. října jsme se opět v 9 hráčích setkali na pokračování klubové soutěž Masters. Turnaj začak nečekaně vysokým vítězstvím Martina Pelikána nad Davidem, ale i to Martinovi nestačilo na to, aby v turnaji zvítězil. Navíc jej ještě v posledním kole předběhl právě David. Lukáš Mičo (náš nový čeln) opět na turnji dokázal v jednom zápase zvítězit.

 • 2. turnaj Masters 2021

  V pátek 25. září opět pokračovala klubová soutěž Masters. Poprve se do ní zapojil i náš nový člen Lukáš Mičo. Svůj první zápas odehrál proti Honzovi Černému a i přesto, že prohrál, tak Honzu dokonale potrápil. Ale už ve 3. zápase Luky poznal i pocit s vítězného zápasu, kdy zdolala Adélku. Turnaj bez ztráty bodu vyhrál Martin Pelikán.

 • 1. turnaj Masters 2021

  Dne 11. září byl zahájen nový ročník Masters na který se dostavilo 10 hráčů a hráček. A hned los úvodního kola k sobě nalosoval Davida Pelikána a Josefa Fochera. A právě tito dva hráči nakonec obsadili první příčky na konci úvodního turnaje.


Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

 • 50,- Kč - zapůjčení šipek
 • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

 • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
 •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020