OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

2. turnaj Masters 2021

Tentokrát se nás sešlo 9 a jak jsem již v úvodu napsal, poprve nastoupil náš nový hráč Lukáš Mičo. A byl to křest doslova ohněm. Nejprve nastoupil proti Janu Černému a hned ve druhém utkání ho čekala naše jednička David Pelikán. Třetí utkání již Luky zabodoval, když porazil Adelku. No a v posledním kole měl opět těžkého soupeře Martin Pelikána. Martin si však utkání s nováčkem pohlídal a svým vítězstvím si pojistil vítězství v tomto turnaji. Na turnaji se zadařilo i Honzovi Černému, který si vybojoval 3. místo před Janem Poštulkou, který měl stejný počet bodů, ale o jeden bod horší pomocný údaj Bucholz. Poslední celé budy získal David za 5. místo v turnaji.

Křížová tabulka turnaje :

1.  Martin PELIKÁN         5     0:V 7:V 3:V 2:V 8:V
2.  Radim ONDRA            4     4:V 5:V 7:V 1:P 3:V
3.  Jan ČERNÝ              3     8:V 9:V 1:P 6:V 2:P
4.  Jan POŠTULKA           3     2:P 6:P 0:V 5:V 9:V
5.  David PELIKÁN          2.5   9:V 2:P 8:V 4:P 6:R
6.  Jan MALÍK              2.5   7:P 4:V 9:V 3:P 5:R
7.  Adéla POŠTULKOVÁ       2     6:V 1:P 2:P 8:P 0:V
8.  Lukáš MIČO             2     3:P 0:V 5:P 7:V 1:P
9.  Martin POŠTULKA        1     5:P 3:P 6:P 0:V 4:P

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020