OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

utkání ve VsetíněDvojzápas ve Vsetíně

Několik dní před odjezdem přišel David s myšlenkou vyzkoušet Dominika v soutěži družstev. Nakonec jsme to domluvili a Honza Černý, který by tak "vypadl" ze sestavy se rozhodl, že s námi pojede, aby pomohl družstvu i jinak, než jako hráč. Do Vsetína se nás sjelo 5, protože přijel i Pepa Gába.

Hned na první směnu jsme přichystali pro Vsetín docela nečekanou situaci. Nechali jsme "sedět" zkušené hráče Martina Pelikána a Josefa Gábu a nasadili nejen Dominika, ale nakonec i Honzu Černého: S tím samozřejmě soupeř nepočítal a zareagoval střídáním, kdy také nechali zkušeného hráče na lavičce. Zřejmě předpokládali, že na našich dvou náhradnících získají i tak body. A právě Honza dokázal porazit náhradního hráče Vsetína Orsága, k němu se přidal vítězstvím týmová jednička David Pelikán a zajistili jsme si tak vedení 2:1, protože Dominik s Kovářem neuspěl

Druhá směna skončilo remízou, když Josef Gába vyhrál vysoko 8:3 nad Lukášem Fojtem, David Pelikán prohrál nejtěsnějším rozdílem 0:1 s Lukášem Kovářem a Martin Pelikán přidal remízu 5:5, když nevzdal utkání za stavu 1:5 na začátku třetí třetiny a dokázal soupeřovi vstřelil v poslední třetině čtyři góly a poslední gól padl vtřeřinu před koncem. Stav byl po polovině zápasu 3:2.

Předposlední kolo dokázal Zábřeh uskočit na rozdíl třech bodů. V souboji jedniček dokázal David Pelikán otočit zápas na 3:2 proti Karlu Laštovicovi, další bod přidal Martin Pelikán, když vyhrál 5:2 a tento náskok pojistil remízou Josef Gába proti Lukáši Kovářovi.

Poslední směna byla jasně daná. Vsetín potřeboval všechny tři zápasy vyhrát a Zábřeh, alespoň jeden neprohrát. To se Zábřehu v dramatickém posledním kole podařilo i přesto, že oba Pelikáni své zápasy o gól prohráli. Důležitou remízu v utkání vybojoval Josef Gába a tak jsme celkově vyhráli první utkání 5:4.

Druhý zápas nám však nevyšel

Po obědové pauze přišel na řadu druhý zápas. Znovu jsme nastoupili na první směnu s dvojím střídáním a bod získal David Pelikán, remízoval Jan Černý a bohužel Hejný znovu prohrál s Kovářem a to stejným rozdílem 0:4. Po první směně tak byl stav 1:1.

Jenže druhá směna pro nás dopadla velmi špatně a všechny utkání jsme prohráli Nicméně jsme v další směně dokázali stav snížit na rozdíl dvou bodů, když vyhrál Martin Pelikán i Josef Gába, ale David Pelikán prohrál. Poslední směna však opět nevyšla a prohráli jsme ji 1:2.

I přes tuto první prohru v soutěži jsme se posunuli na vedoucí příčku průběžného pořadí a o celkový primát se ještě budeme muset poprat v posledním turnaji, který se uskuteční 12. května ve Střelicích, kde sehrajeme každý s každým rozhodující bitvu.

Tabulka ligy po 4. turnajích :

1.  KSH Sever Zábřeh     34    9    29    203 : 187    7
2.  T.J. Sokol Střelice  30   10    32    169 : 216    7
3.  Vsetín Jokers        29   11    24    208 : 184    4

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020