OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

utkání ve VsetíněDvojzápas ve Vsetíně

Několik dní před odjezdem přišel David s myšlenkou vyzkoušet Dominika v soutěži družstev. Nakonec jsme to domluvili a Honza Černý, který by tak "vypadl" ze sestavy se rozhodl, že s námi pojede, aby pomohl družstvu i jinak, než jako hráč. Do Vsetína se nás sjelo 5, protože přijel i Pepa Gába.

Hned na první směnu jsme přichystali pro Vsetín docela nečekanou situaci. Nechali jsme "sedět" zkušené hráče Martina Pelikána a Josefa Gábu a nasadili nejen Dominika, ale nakonec i Honzu Černého: S tím samozřejmě soupeř nepočítal a zareagoval střídáním, kdy také nechali zkušeného hráče na lavičce. Zřejmě předpokládali, že na našich dvou náhradnících získají i tak body. A právě Honza dokázal porazit náhradního hráče Vsetína Orsága, k němu se přidal vítězstvím týmová jednička David Pelikán a zajistili jsme si tak vedení 2:1, protože Dominik s Kovářem neuspěl

Druhá směna skončilo remízou, když Josef Gába vyhrál vysoko 8:3 nad Lukášem Fojtem, David Pelikán prohrál nejtěsnějším rozdílem 0:1 s Lukášem Kovářem a Martin Pelikán přidal remízu 5:5, když nevzdal utkání za stavu 1:5 na začátku třetí třetiny a dokázal soupeřovi vstřelil v poslední třetině čtyři góly a poslední gól padl vtřeřinu před koncem. Stav byl po polovině zápasu 3:2.

Předposlední kolo dokázal Zábřeh uskočit na rozdíl třech bodů. V souboji jedniček dokázal David Pelikán otočit zápas na 3:2 proti Karlu Laštovicovi, další bod přidal Martin Pelikán, když vyhrál 5:2 a tento náskok pojistil remízou Josef Gába proti Lukáši Kovářovi.

Poslední směna byla jasně daná. Vsetín potřeboval všechny tři zápasy vyhrát a Zábřeh, alespoň jeden neprohrát. To se Zábřehu v dramatickém posledním kole podařilo i přesto, že oba Pelikáni své zápasy o gól prohráli. Důležitou remízu v utkání vybojoval Josef Gába a tak jsme celkově vyhráli první utkání 5:4.

Druhý zápas nám však nevyšel

Po obědové pauze přišel na řadu druhý zápas. Znovu jsme nastoupili na první směnu s dvojím střídáním a bod získal David Pelikán, remízoval Jan Černý a bohužel Hejný znovu prohrál s Kovářem a to stejným rozdílem 0:4. Po první směně tak byl stav 1:1.

Jenže druhá směna pro nás dopadla velmi špatně a všechny utkání jsme prohráli Nicméně jsme v další směně dokázali stav snížit na rozdíl dvou bodů, když vyhrál Martin Pelikán i Josef Gába, ale David Pelikán prohrál. Poslední směna však opět nevyšla a prohráli jsme ji 1:2.

I přes tuto první prohru v soutěži jsme se posunuli na vedoucí příčku průběžného pořadí a o celkový primát se ještě budeme muset poprat v posledním turnaji, který se uskuteční 12. května ve Střelicích, kde sehrajeme každý s každým rozhodující bitvu.

Tabulka ligy po 4. turnajích :

1.  KSH Sever Zábřeh     34    9    29    203 : 187    7
2.  T.J. Sokol Střelice  30   10    32    169 : 216    7
3.  Vsetín Jokers        29   11    24    208 : 184    4

Turnaje 2019 - 2020

Turnaje jednotlivců Turnaje družstev Mistrovství ČSSH Prezidentský pohár

1.  05.10.2019 ValMez
2.  23. listopad 2019 Střelice
3.  18 leden 2020 Zábřeh
4.  22. únor 2020 Zábřeh
5.  25. duben 2020 ValMez

1.  26. října Vsetín
2.  14. prosinec 2019 Zábřeh
3.  21. březen 2020 Střelice

23. květen 2020 Střelice 13. červen 2020 Zábřeh

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Memoriál Lukáše Kvapila 2019