OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

2017 - 2018

 • Dvojzápas ve Vsetíně | 2017 - 2018

  29. 3. 2018

  V sobotu 17. března jsme odjeli na dvojzápas Ligy družstev na půdu Vsetína. Potřebovali jsme dovézt alespoň jednu výhru, abychom se vrátili na vedoucí příčku průběžného pořadí.

  Naše barvy ve Vsetíně hájili : David a Martin Pelikánovi, Josef Gába, Jan Černý a Dominik Hejný.

 • Vítězíme v Lize družstev | 2017 - 2018

  13. 5. 2018

  V sobotu 12. května jsme odcestovali do Střelic k rozhodujícímu turnaji nově zavedené soutěže družstev. Hrálo se trojutkání a o celkové vítězství v soutěži šlo všem zúčastněným týmům.


Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020