OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

 A start do nového ročníku soutěže měl Václav opravdu těžký, protože v prvním kole narazila na jednoho z favoritů soutěže Radima Ondru, kterému nakonec podlehl. Druhý favorit turnaje David Pelikán rovněž nezaváhal a poradil si s Janem Černým. Ve třetím kole se oba favorité střetli spolu a vítězně z tohoto duelu vyšel radim a ujal se vedení v turnaji.
Ovšem ne na dlouho. Hned v následujícím kole radim podlehl Martin Poštulkovi a jelikož David nezaváhal s Hoznou poštulkou, byli na tom oba favorité bodově stejně. Nakonec prvenství v prvním turnaji slavil David.

Křížová tabulka 1. turnaje :

 1.  David Pelikán     4 4:V 5:V 2:P 3:V 7:V
 2.  Radim Ondra       4 7:V 3:V 1:V 6:P 4:V
 3.  Jan Poštulka      3 6:V 2:P 5:V 1:P 0:V
 4.  Jan Černý         3 1:P 7:V 6:V 0:V 2:P
 5.  Adéla Poštulková  3 0:V 1:P 3:P 7:V 6:V
 6.  Martin Poštulka   2 3:P 0:V 4:P 2:V 5:P
 7.  Václav Kropáček   1 2:P 4:P 0:V 5:P 1:P

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

 • 50,- Kč - zapůjčení koulí
 • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

 • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
 •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020