OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 A start do nového ročníku soutěže měl Václav opravdu těžký, protože v prvním kole narazila na jednoho z favoritů soutěže Radima Ondru, kterému nakonec podlehl. Druhý favorit turnaje David Pelikán rovněž nezaváhal a poradil si s Janem Černým. Ve třetím kole se oba favorité střetli spolu a vítězně z tohoto duelu vyšel radim a ujal se vedení v turnaji.
Ovšem ne na dlouho. Hned v následujícím kole radim podlehl Martin Poštulkovi a jelikož David nezaváhal s Hoznou poštulkou, byli na tom oba favorité bodově stejně. Nakonec prvenství v prvním turnaji slavil David.

Křížová tabulka 1. turnaje :

  1.  David Pelikán     4 4:V 5:V 2:P 3:V 7:V
  2.  Radim Ondra       4 7:V 3:V 1:V 6:P 4:V
  3.  Jan Poštulka      3 6:V 2:P 5:V 1:P 0:V
  4.  Jan Černý         3 1:P 7:V 6:V 0:V 2:P
  5.  Adéla Poštulková  3 0:V 1:P 3:P 7:V 6:V
  6.  Martin Poštulka   2 3:P 0:V 4:P 2:V 5:P
  7.  Václav Kropáček   1 2:P 4:P 0:V 5:P 1:P

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Celoroční nábor

Nábor nových šprťáků.

Náš šprtcový klub vznikl v roce 2000 a tak se pomalu chystáme na velké 20ti leté oslavy. A rádi bychom do svých řad přibrali další zájemce o tenhle velmi zajímavý sport, ve kterém jsme dosáhli i na ty nejvyšší mety.

Kdo se může přihlásit - kdokoliv kdo dosáhl 8 let věku. Horní hranice není omezena, zvláště, když od letoška je v Českém svazu nová kategorie 40+

Kde hrajeme - každý druhý pátek na zábřežském stadioně, turnaje Českého svazu bývají cca 1 za dva měsíce

Co k tomu potřebujete - kromě chuti hrát ještě hokejku, nějaký ten puk, 2 sady hráčů. Investice cca do 250,- Kč.

A kde se přihlásit - nejlépe zajít právě na náš trénink (termíny tréninků jsou na našich stránkách hned pod úvodním obrázkem. V sekci Kontakty pak naleznete další možnosti, jak nás oslovit, nebo třeba jen vyplnit kontaktní formulář.

Rádi uvidíme nové tváře, ale i ty, kteří s námi již v minulosti hráli a kvůli škole nebo zaměstnání od toho museli upustit.

Za celý kolektiv trenér klubu Martin Pelikán

Petanque v Zábřeze červenec 2020