OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 A start do nového ročníku soutěže měl Václav opravdu těžký, protože v prvním kole narazila na jednoho z favoritů soutěže Radima Ondru, kterému nakonec podlehl. Druhý favorit turnaje David Pelikán rovněž nezaváhal a poradil si s Janem Černým. Ve třetím kole se oba favorité střetli spolu a vítězně z tohoto duelu vyšel radim a ujal se vedení v turnaji.
Ovšem ne na dlouho. Hned v následujícím kole radim podlehl Martin Poštulkovi a jelikož David nezaváhal s Hoznou poštulkou, byli na tom oba favorité bodově stejně. Nakonec prvenství v prvním turnaji slavil David.

Křížová tabulka 1. turnaje :

 1.  David Pelikán     4 4:V 5:V 2:P 3:V 7:V
 2.  Radim Ondra       4 7:V 3:V 1:V 6:P 4:V
 3.  Jan Poštulka      3 6:V 2:P 5:V 1:P 0:V
 4.  Jan Černý         3 1:P 7:V 6:V 0:V 2:P
 5.  Adéla Poštulková  3 0:V 1:P 3:P 7:V 6:V
 6.  Martin Poštulka   2 3:P 0:V 4:P 2:V 5:P
 7.  Václav Kropáček   1 2:P 4:P 0:V 5:P 1:P

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

 • 50,- Kč - zapůjčení šipek
 • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

 • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
 •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020