OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KSH - logo - 420

 

KSH Sever Zábřeh

Není důležité zvítězit,

ale vyhrát

Zahajujeme halovou sezónu

Díky našemu novému sponzoru Alfa Beta Servis, který nám zakoupil potřebný koberec můžeme pokračovat s Mölkky i v zimních měsících a nebo za špatného počasí. Hrajeme na stadioně v zasedacím sále. Velikost hřiště je cca 9 x 4 m, což je v podstatě podobné venkovním rozměrům.

Hrávat budeme ve dnech pátek až neděle. Naše představa je taková, že v pátek v 17:30 rozbalíme koberec a nachystáme hřiště. Takto to pak zůstane až do neděle do 17:00 hodin. Takže v tomto čase si může kdokoliv přijít zahrát, jen je potřeba se s vedoucím oddílu Davidem Pelikánem domluvit na vyzvednutí klíčů.

Předem Vás musíme upozornit, že je to přece jen trochu odlišné od venkovních povrchů, kolík více odskakuje, takže hod musí být veden jak říkáme na dřevo. Tedy přímo na kuželku. A to je pro nás dobré v tom, že si to natrénujeme a venku se nám to vyplatí.

Dále pak je to hlučnější než venku, ale rychle jsme si na to zvykli.

Otevření této halové sezóny zajistili Martin, David, Mářa a Jirka přezdívaný Maur. Posledně jmenovaný Mölkky viděl a hrál poprve a podle reakce se mu velice hra líbila. To koneckonců dokládá i to, že přijde hrát i následující den.

A jak dopadli první zápasy :

15. říjen 2021
Mářa, David
1
152 8 1 39-50-23-40
Martin, Maur 3
169 11 0 50-19-50-50
15. říjen 2021
Maur, David
3
167 9 1 50-17-50-50
Mářa, Martin
1
88 13 0 18-50-0-20

Pokud chcete vidět vypadá utkání "uvnitř", podívejte se na následující video.

A ještě jednou poděkování sponzorovi, díky němuž můžeme vevnitř hrávat.

Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor      Pelisport - partner klubu     Alfa_beta_servis_Effenberger lll.jpg

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Chcete si zahrát Pétanque nebo Mölkky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastního hracího vybavení, to Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení potřebného vybavení, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje vybavení nebo Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení koulí
  • 25,- Kč - poplatek za používání vybavení Mölkky

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat Pétanque nebo Mölkky téměř kdykoliv chcete. Jako člen klubu však můžete hrávat i šipky nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •      0,- Kč - zapůjčení koulí nebo Mölkky

Pétanque a Mölkky se hraje na zábřežském stadioně na trávě.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem, ozvěte se nám. Úvodní seznámení a hra Pétanque nebo Mölkky je zdarma, poplatky se platí při pravidelném sportování pokud nejste členy klubu.

Petanque v Zábřeze červenec 2020