OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GP 2018 - 2019

 • 30 Zář 2018

  1. turnaj GP 2019 | GP 2018 - 2019

  V sobotu 29. září 2018 byla zahájen další ročník Grand Prix. K úvodnímu turnaji se sjelo 16 hráčů a hráček do Střelic. Náš klub reprezentoval nejúspěšnější hráč této sotěže David Pelikán, Martin Pelikán, Jan Černý, Dominik Hejný, Jan Malík.

 • 08 Pro 2018

  3. turnaj GP 2019 | GP 2018 - 2019

  Na domácí půdě jsme chtěli zopakovat naše dvě madailové pozice z 2. turnaje a to se nám povedlo, když v turnaji zvítězil Martin Pelikán (Zábřeh), před Radimem Ondrou (Střelice) a  Davidem Pelikánem (Zábřeh). Pepa Gába končí na 5. místě, Honza Malík skončil 14. a Honza Černý obsazuje 17. příčku.

   


Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

 • 50,- Kč - zapůjčení šipek
 • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

 • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
 •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020