OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Soutěž 3 členných družstev

Lockdown LeagueTato soutěž nahrazuje původně zamýšlený pohár dvojic. Původně přihlášené dvojice si do svého týmu doplnili po dalším hráči a v soutěži jsou tedy 4 tříčlenná družstva. Ta mezi sebou odehrají zápasy systémem každý s každým 2x. Po odehrání se sečtou body a stanoví se konečné pořadí. Žádná další nadstavba nebo KO systém není.

V utkání nastoupí za družstvo 3 hráči a každý hráč odehraje zápas se všemi hráči soupeře. Dále pak jsou 3 zápasy dvojic, které se také mění. Celkem se tedy v jednom utkání odehraje 12 zápasů dle předem nastaveného rozpisu.

V případě vítězství se vítěz připíše do tabulky 3 body. Pokud utkání skončí remízou, obdrží každé mužstvo 1 bod. Mužstvo, které při nerozhodném výsledku utkání získá celkově více vítězných legů si připočte další bod do tabulky.

Poř. Tým V R+ R P SK+ SK- Body
1. HaJCH 1 0 0 0 8 4 3
2. Indiáni 1 0 0 0 7 5 3
3. Hérečky 0 1 0 1 10 14 2
4. Šprťáci 0 0 1 1 11 13 1
Rozpis utkání
kolo Domácí D   H Hosté kolo Domácí D   H Hosté
1. HaJCH : Šprťáci 4. Šprťáci : HaJCH
1. Indiáni : Hérečky 4. Hérečky : Indiáni
2. Šprťáci 6 : 6 Hérečky 5. Hérečky : Šprťáci
2. HaJCH : Indiáni 5. Indiáni : HaJCH
3. Indiáni 7 : 5 Šprťáci 6. Šprťáci : Indiáni
3. Hérečky : HaJCH 6. HaJCH 8 : 4 Hérečky

Legenda : kliknutím na výsledek otevřete komentář k utkání

Petr Jurka     "C"
Tomáš Jurka
Eva Hejná

David Pelikán     "C"
Martin Pelikán
Honza Černý

Radek Hopjan    "C"
Marian Bezděk
Helena Doubravská

Radek Effenberger
Romana Pelikánová
Pavel Doležel

Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

  • 50,- Kč - zapůjčení šipek
  • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

  • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
  •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020