OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Soutěž družstev 2020

Třetím rokem pořádá český svaz ligovou soutěž družstev. Pro letošní ročník jsou do ní zařazena družstva : KSH Sever Zábřeh, Sokol Střelice a Vsetín.
Hraje se systémem 3 členných družstev v utkáních na 4 směny. Družstva se spolu utkají ve 3 turnajích systémem každý s každým. O pořadí budou rozhodovat body a potom skóre z jednotlivých utkání (ne vstřelené branky).
V letošním roce obhajujeme prvenství z minulých dvou ročníků.

 • Soutěž družstev - 3. kolo | Soutěž družstev 2020

  2. 1. 2021

  Dne 3. října na domácí půdě vítězíme již po třetí za sebou v soutěži družstev, kterou pořádá Český svaz stolního hokeje. Podrobnou reportáž si přečtěte v detailu tohoto článku.

 • Soutěž družstev - 2. kolo | Soutěž družstev 2020

  1. 1. 2021

  Ve 2. kole jsme přivítali Vsetín a Střelice na naší domácí půdě, která nám však moc radosti nepřinesla. Náskok Vsetínu jsme nesnížili a mírně jsme ještě ztratili. Ale ještě to nevzdáváme a ve Střelicích se budeme snažit téměř o nemožné.

 • Soutěž družstev - 1. kolo | Soutěž družstev 2020

  28. 10. 2019

  V sobotu 26. října jsme cestovali do Vsetína k zahajovacímu kolu letošního ročníku Soutěže družstev. Obhajujeme vítězství v prvních dvou ročnících a tak je jasné, že to letos nebudeme mít jednoduché. A hned úvodní kolo to potvrdilo.  


Sponzoři a partneři klubu

Partr - hlavní sponzor                    Pelisport - partner klubu

Chcete si zahrát šipky ?

Chcete si zahrát šipky ?

Pak tu máme pro vás 2 možnosti. Tou první je přijít jen občas (i bez vlastních šipek, ty Vám zapůjčíme) a zaplatit menší poplatek za hru a za půjčení šipek, druhá možnost je vstoupit do našeho klubu.

1. Občasné hraní

To spočívá v tom, že si najdete termín, kdy se bude hrát a nebo si domluvíte hraní s vedením klubu. Na domluvený termín se dostavíte a můžete si s sebou vzít svoje šipky. Ty však člen našeho klubu zkontroluje, zda jsou způsobilé ke hraní na sisalový terč. Pokud nejsou a nebo nemáte šipky, tak Vám je za poplatek zapůjčíme.
Musíte však zaplatit poplatek za hru a zapůjčení :

 • 50,- Kč - zapůjčení šipek
 • 50,- Kč - poplatek za používání terče

2. Členství v klubu

Vstupem do našeho klubu a zaplacením ročního poplatku máte možnost hrávat šipky téměř kdykoliv chcete. Pokud nevlastníte svoje šipky, budou Vám za poplatek zapůjčeny. Jako člen klubu však můžete hrávat i Petanque nebo stolní hokej šprtec bez dalších poplatků (kromě poplatků za zapůjčování vybavení, které klub musí udržovat v dobrém stavu a to přece jen něco stojí).

Poplatky člena klubu :

 • 500,- Kč - celoroční členský poplatek
 •    10,- Kč - zapůjčení šipek

Zatím ještě jednáme o prostoru, kde bychom mohli šipky provozovat, takže výše uvedené podmínky budou platit od doby, kdy budeme mít toto dořešeno.

Pokud již nyní máte zájem hrát s námi jakýmkoliv způsobem šipky, ozvěte se nám.

Petanque v Zábřeze červenec 2020