Soutěž družstev 2020

Třetím rokem pořádá český svaz ligovou soutěž družstev. Pro letošní ročník jsou do ní zařazena družstva : KSH Sever Zábřeh, Sokol Střelice a Vsetín.
Hraje se systémem 3 členných družstev v utkáních na 4 směny. Družstva se spolu utkají ve 3 turnajích systémem každý s každým. O pořadí budou rozhodovat body a potom skóre z jednotlivých utkání (ne vstřelené branky).
V letošním roce obhajujeme prvenství z minulých dvou ročníků.

Soutěž družstev - 3. kolo

Soutěž družstev - 3. kolo

2. 1. 2021 Rubrika Soutěž družstev 2020

Dne 3. října na domácí půdě vítězíme již po třetí za sebou v soutěži družstev, kterou pořádá Český svaz stolního hokeje. Podrobnou reportáž si přečtěte v detailu tohoto článku.

Soutěž družstev - 2. kolo

Soutěž družstev - 2. kolo

1. 1. 2021 Rubrika Soutěž družstev 2020

Ve 2. kole jsme přivítali Vsetín a Střelice na naší domácí půdě, která nám však moc radosti nepřinesla. Náskok Vsetínu jsme nesnížili a mírně jsme ještě ztratili. Ale ještě to nevzdáváme a ve Střelicích se budeme snažit téměř o nemožné.

Soutěž družstev - 1. kolo

Soutěž družstev - 1. kolo

28. 10. 2019 Rubrika Soutěž družstev 2020

V sobotu 26. října jsme cestovali do Vsetína k zahajovacímu kolu letošního ročníku Soutěže družstev. Obhajujeme vítězství v prvních dvou ročnících a tak je jasné, že to letos nebudeme mít jednoduché. A hned úvodní kolo to potvrdilo.